Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tényleg van olyan, aki csak...

Tényleg van olyan, aki csak csirkemellett meg rizst eszik salátákkal?

Figyelt kérdés
Pl. ha moziba elmész popcorn bele se fér? Mitől lesz mondjuk heti egy popcorntól másabb a testalkatod, mintha nem a fentieket iszod?
2019. okt. 25. 22:03
 1/6 A kérdező kommentje:
eszed;;
2019. okt. 25. 22:04
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, van ilyen. Én is a meghatározott étrendem szerint érkezem, mert erre reagál jól a testem, és szeretem is.

Néha kísérletezem, de nem szeretek variálni.

A forma sokmindentől függ. A popcornhoz elég sok sót adnak plusszba, ez vízvisszatartást eredményezhet(+1-2kg megkötött víz).

Kezdetben csak heti 1,aztán heti 2 popcorn, nemsokára meg azon kapod magad, hogy napi 1 tábla csokikát vágsz be.

Döntse el az ember, mit akar. Ha valamit csinál, csinálja komolyan.

2019. okt. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem fér bele akkor nem fér bele. Olyan nehéz ezt megérteni?


Nem muszáj ezt csinálnod, lehet keresni más sporotot. Ott belefér.

2019. okt. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon sok ilyen elvakult gyuros van, aki lemond ebben az egy eleteben szamotalan elvezetrol, raadasul mindezt feleslegesen, mert se a forman, se az egeszsegen nem fog az rontani hobbi gyuroskent, hogy elmesz a baratnoddel moziba, es popcornt eszel, amit raadasul bele is kalkulalsz a kaloriaigenyedbe. Erre alapszik a flexible dieting, ami mindig mukodik egy hobbistanal, szalkasitas alatt is.


Sokaig en is igy eltem, aztan belattam, hogy ez nem elet, hogy egy moziba nem tudok elmenni a baratnommel, unnepekben is csirke-brokkolin elek, vagy egy ejszakat nem tudok kimaradni fiatal emberkent.


Ezt amugy a versenyzok sem csinaljak, ha nem versenyre keszulnek epp, csak a buta hobbigyurosok, akik spartai flashben vannak, mert ha nincs 5% alatti testzsirod kivizhajtva, semmi jelentosege nincs annak, hogy eszel popcornt, mert egy fedettebb testen, ebbol szar sem fog meglatszani.


Akik nem jutnak el arra a szintre, hogy ezt felfogjak, naluk altalaban teherre valik az egesz, es a konditerem kozelebe sem mennek idovel.

2019. okt. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akik versenyre készülnek és szigorú diétát követnek, de hobbi gyúrósnak tökéletesen felesleges önsanyargatás. Akik ennek ellenére mégis nyomják ott lelki, önértékelési gondok, kényszeres pótcselekvés áll a háttérben.
2019. okt. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Heti 1 popcorn maximum a versenyzőket érinti.

Hobbi gyúrósnak (ha natur ha nem) simán belefér heti pár kisebb nagyobb csaló kaja.

Itt úgyis az fog dönteni hogy az év nagy részében hogy táplálkoztál és edzettél.

2019. okt. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!