Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a jó élet történik a...

Mi a jó élet történik a magyar testépítésben?

Figyelt kérdés

Az, hogy a "sárga oldal" koncepciózusan bojkottál mindent ami Németh Pistivel kapcsolatos, az nem új (Lantossal együtt, mert nyilván azt is utálni kell aki jóban van azzal akit utálunk).

Az első meglepi az volt, hogy egy árva sort sem írtak Kökény Béci Mr. O szerepléséről. Vele hol és mikor rúgta össze a port Bunny? Mert ez nyilvánvaló, hogy a sárga oldal az nagyjából 100%-ban Bunny személyes vélemény kinyilvánító platformja, minden objektivitást nélkülözve.

És akkor most látom, hogy Bohosra is fúj már, gyanítom azért, mert merészelt TV-ben szerepelni, meg mert a Bereczkivel haverok. Fél-1 éve meg még BBTV-ben szerepeltette. Nyilván Bunny hibátlan és rendkívül példaértékű az amit ő képvisel, tök jogosa ignorál mindenkit akivel egy picit is problémája van a maga kis beszűkült, frusztrált értékrendje szerint.

Nem vagyok libsi, kifejezetten konzervatív értékrendet képviselek, de nekem ez, hogy azért nem teszünk említést sportolók teljesítményéről, mert a magánéletében valami nekünk nem tetsző dolgot csinált, vagy nem szimpatikus emberekkel haverkodik, ez röhej és komolytalan.

A másik amin meglepődtem, hogy nem a Superbody-ból lett IFBB pro verseny és a sárga oldal mögül is látszólag kihátrált a Scitec és újabban a Protein Buzz-t tolják.

Plusz ugye Németh Pisti is sokat van itthon és ők meg ezt a Mania Fitness-t tolják ezerrel, minőségi videókkal, stb. és látszólag néha kooperálnak Kathi Béciékkel is.

Mi történik itt? :D



2019. nov. 1. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Van akit még erdekelnek ezek a Bunny-s dolgok? Beteg elme. Ő még sajat magat is ignorálná. Csak az érdek vezérli.

Az sem veletlen, hogy nem toljak a Scitec-et...

Akinek van egy kis esze nem all le vele. Szerintem.

2019. nov. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom. Egy darabig még so-so osztottam a véleményét pár dologban, de aztán jöttek sorra a dolgok amiktől irrelevánssá vált az ember véleménye minden tekintetben. Nálam ott indult el a hiteltelenedés útján, amikor Arnoldot csak azért elkezdte zsigerből utálni, mert szelfizik a színpadon. Ez van, közösségi media, reklám, pénz. Mintha ő nem pénzből élne. Persze lehet mondani, hogy az elvek. Mert a szponzorált Scitec tápkieg rovatok a BBT-ben azok rendben vannak, ugye?! :D

Vicces, ahogy a BBTV-ben minden létező szar Scitec kieget istenített (pl. vitargo), akkor a húslevesbe is vitargot rakott kb., aztán egy időben ő super hero-t ivott reggel, mert de aki kávézik az "csak felnőttnek akar látszani, hogy azt a keserű szart issza, mert mindenki más is azt issza".:D

2019. nov. 1. 19:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Bunny által ismertem meg az edzést, még fiatalon. El is kezdtem, felszedtem egy alap tudást, és akkor még ittam a szavait. De egy jó ideje már én sem követem, mert úgy éreztem, hogy sokszor önmagának mond ellent illetve nem teljesen értettem, hogy milyen jogalapon mondja meg a "tutit" mindenről és mindenkiről. A véleménnyilvánítással nincs gond, de tényleg gyakorlatilag nála két véglet létezik. Valami király, vagy valami ocsortány rossz (vagy valamilyen kemény oltás ide)

Sajnos nekem is hiteltelenné vált, de már akkor is amikor már felértem ésszel a kapitalizmus hazugságait és így a táp.kieg piac hazugságait is és rájöttem, hogy Bunny, a nagy Bunny gyakorlatilag orrba szájba a tápkiegeket tukmálta mindenkire, hogy majd attól lesz jó minden. Összeszedetlen írás, de valami ilyesmiket gondolok.

2019. nov. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A bunny-t ha megnezitek meg laikusok is eszreveszik hogy gyagyas egy kicsit,a beszed a mozdulatok,reagalasok osszesen az egesz,egy labilis ember aki irigy masokra,ennyi az egesz..amugy meg az egezs magyar testepites egy vicc katerogia,ha erdekel valakit bovebben is kifejtem a velemenyem
2019. nov. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen engem erdekelne miert vicc a magyar testepites.
2019. nov. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1.Mert az osszes egy szetkokszolt ontelt majom

2. Tudok olyan parokat es volt parokat akiket kozosen lehet kefelni..(nem vicc)

3.mind kokszarus

Tobbit nem reszleteznem,tisztelet annak a par embernek,akik nem ide ezt a vonalat kepviselik de a felkapott izom majmok 90%-ra sajnos ez vonatkozik..

2019. nov. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!