Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Diétában mit fogyasztotok...

Diétában mit fogyasztotok reggelire?

Figyelt kérdés

#repeta #reggelíí
2019. nov. 4. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ecetes rizst, tonhallal vagy csirkével, zöldségekkel.
2019. nov. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én semmit

időszakos böjttel szoktam fogyni

2019. nov. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
66%

Én nem ajánlom az előre megtervezett diétákat. A legtöbbször az fordul elő, hogy aki belevág az nem tudja befejezni, vagy utána visszahívta akár a kétszeresét is. Persze nem ilyen az összes pl: bécsi diéta egészen jó.


Amit én ajánlok, ha fogyni szeretnél és a fogyás utáni súlyodat meg is akarod tartani akkor számold a kalóriákat. Nem nehéz legalábbis ha már beleljössz. Ennek az a lényege, hogy barmit ehetsz csak ügyelni kell arra hogy miből mennyit. Erre nagy segítség lehet a táplálkozási piramis.

Elkezdeni a diétát pedig úgy kell hogy letöltesz a telefonodra egy kalória számláló alkalmazást (én a lifesam-ot) használtam) és beállítod a célodat pl fogyni szeretnél vagy csak egészséges lenni, esetleg hízni. Majd minden étkezés után beírod hogy nagyjából mennyi kalóriát ettél. Ez eleinte nagyon macerás de könnyen megtanulja az ember hogy mi mennyi és ráadásul el lehet menteni azokat az ételeket amiket rendszeresen eszel.


Tehát lényegében bármit ehetsz csak be kell osztani miből mennyit.

2019. nov. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!