Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » BCAA Zero vagy IsoTonic?

BCAA Zero vagy IsoTonic?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni melyik jobb eddzéshez, én az isotonicot még régebben használtam de van aki a BCAA-ra esküszik. Kinek melyik vált be jobban?

2019. nov. 6. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a bcaa csak aminosav, az a pár g semmit se jelent. Meg eleve az van a sima fehérjeporokban is. Még kokszosnál sem számít, ne nyaljátok be a marketinget.
2019. nov. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tok mas a ketto. A bcaa zero sima aminosav. Az iso tonic pedig egy izotonias ital szenhidrattal elektrolitokkal. Azt inkabb allokepessegi sportoloknak ajanljak.
2019. nov. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hosszútávú futásokhoz használnám, és akkor mi a különbség a kettő között? Teljesítményileg? Vagy miben más a kettő?
2019. nov. 6. 16:52
 4/7 A kérdező kommentje:
Mire használják a BCAA-t?
2019. nov. 6. 16:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Penz keresesre
2019. nov. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A bcaa-k aminosavak, az fehérjék aminosavakbol epulnek fel. BCAA segiti a regeneraciot es "elvileg" az izom leepulest is (katabolizmus). Bcaa-t edzes kozben vagy nap kozben erdemes hasznalni, mert nem terheli a gyomrot mint pl. egy feherje turmix.

Az izotonias italok arra valok, hogy pl. Futas kozben ne faradj ki olyan konnyen (ezert van benne szenhidrat) es potolja az elektrolitokat amiket kiizadsz es potolni kell.

2019. nov. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi olyat ne használj, amiről fogalmad sincs, hogy micsoda... De kérdésedre válaszolva futáshoz az Isotonic sokkal jobb, máshogy fogalmazva a BCAA kb. semmit sem ér, iszonyat drága, de tök felesleges... Futáshoz is meg máshoz is...
2019. nov. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!