Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi ez a szokás itt ebben a...

Mi ez a szokás itt ebben a kategóriában az utóbbi időben?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben ezen az oldalon miért terjedt el az a szokás, hogy ha valaki feltesz egy kérdést, ami valamilyen szintem más emberekről szól, másokkal kapcsolatos, nem szigorúan önmagáról akkor azonnal megkapja, hogy mit törődik másokkal, saját dolgával foglalkozzon. Miért nem szabad másokról beszélni?

#máragyúrósoksearégiek
2019. nov. 6. 22:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Ez gondolom a manapság olyan népszerű és sajnos hazánkban is egyre erőteljesebben jelen lévő polkorrektség miatt alakult ki. Lassan itt is safespacet kell kijelölni meg trigger warningolni kell a kis érzékeny lelkűek miatt...
2019. nov. 6. 22:32
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Miert azzal foglalkozol, h masok mit irnak? A sajat dolgoddal foglalkozz.
2019. nov. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hallod akkor szüntessük már meg az egész oldalt nemde?


Te minek válaszolsz? A saját dolgoddal törődj!

2019. nov. 6. 22:35
 4/9 anonim ***** válasza:

Elmondom: mert nagyon sokszor már a kérdésből az derül ki, hogy kekeckukackodni akar, és nem is érdeklik a válaszok, de a belekommentjeiből is, ahogy jönnek-jönnek a válaszok, azokat nem fogadja el, kiderül, hogy igazából nem megérteni akar másokat, hanem a saját igazát, szemléletét akarja bizonygatni.

Meg kellene tanulni mindenkinek azt, hogy ha másoknak eltérnek a nézetei a miénktől, az nem rosszabb, csak más!

2019. nov. 7. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

,,hazánkban is egyre erőteljesebben jelen lévő polkorrektség miatt alakult ki"


Te hol a tökömbe éltél eddig? Már évtizedek óta olyan szinten magasan van a polkorrektség, hogy az USA irigykedve figyel ránk. Budán éltél valamelyik luxusnegyedbe vagy mi? Mert ott tudom elképzelni csak, hogy eddig rózsaszín ködben élhettél.

Nem akarok mélyen belemenni a politikába, de tényleg vak lehettél eddig, ha téged most kezdett el zavarni az egekben lévő polkorrektség.

2019. nov. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez a kerdes nem ebbe a kategoriaba valo. Egyebkent a lo masik oldalanak a masik oldalan valo vergodes az oka melynek gyokeroka a racionalitas teljes hianya. Sok mindent ide lehetne sorolni, a kozlekedesi moral agyon hajkuraszott vs. valos problemaitol kezdve a homofob fob tarsadalmi retegen at a teljesen irracionalis kornyezetvedelmig (pl. paks 2 nem kell de azert az elektromos auto kene), barmit.
2019. nov. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6: Off: azért akar sokan idehaza csak elektromos autót, mert azzal sok helyen ingyen lehet parkolni. Volt polgármesterünk is azért vett csak elektromos autót, mert sokat jár Budapestre és, hogy ingyen tudjon parkolni.
2019. nov. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Ez rendben van, en az orszagos, kontinentalis vagy globalis elektromos auto iranti rajongast akartam szembeallitani az atomeromuvek kirekesztesevel, csak eppen egy belfoldi projektet hoztam peldanak.
2019. nov. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%
8: Ja, bocsi. :D Akkor nem szóltam, de igazat adok neked benned.
2019. nov. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!