Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi az a muscle beach? Amugy...

Mi az a muscle beach? Amugy street workout miota van, vagy csak az onmagaba hogy szokas vagy divat kint edzeni?

Figyelt kérdés
Csak erdekel ki hogy ismeri,-nem tudom mennyire talalok tajekoztatot rola-, mielott beirom googleba?
2019. aug. 2. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom miaz. Soha nem hallottam róla.
2019. aug. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Mászkül bìcs,90% kokszolt kocsog
2019. aug. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem fordítsd meg a sorrendet: ha kérdésed van, először írd be googléba, olvasd végig az első pár találatot, és ha maradt benned valami kérdés, azt írd ki ide.


Így elkerülhető, hogy ilyen értelmetlen kérdéseket írkálj ki ide, amit senki nem fog értelmesen megválaszolni. Pont azért, mert te annyira nem voltál képes, hogy beírd google-ba, akkor milyen alapon várod, hogy más energiát fektessen bele?

2019. aug. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!