Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan eddzek fenékre, hogy...

Hogyan eddzek fenékre, hogy ne legyen annyira csontos?

Figyelt kérdés

Nagyon csontos a fenekem, annyira, hogy ha csak simán leülök valahova, vagy fekszem az ágyban, akkor is érzem, hogy nyom. Van egy állandó gáttáji fájdalmam, valószínűleg összefügg ezzel, mert a csontok nyomják az idegpályákat.


Milyen gyakorlattal edzhetnék rá?


2019. nov. 14. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:

A csontjaid nem nyomhatják attól az idegpályákat, mert a feneked izomtalan. Más lehet az oka annak a fájdalomnak.

De egyébként meg megfelelő táplálkozás és sulyzós edzés, sima google. De ne lepődj meg, ha a fájdalom marad. Esetleg ha az a fő probléma, írhatsz arról részletesebben.

2019. nov. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Állandó csípő érzést érzek a húgycsövemben. Minden vizelésnél éget, hol jobban, hol kevésbé. Élvezés után fáj, feszít gátam. Most is úgy ébredtem, hogy baromira fáj, néha nem tudok tőle visszaaludni. A hólyagom is szokott fájni. És ha megtapintom a gátamat egyes helyeken, ahol szerintem idegpályák futnak akkor a legalsó gerinccsigolyám alatt szoktam tompa fájdalmat érezni, mintha oda menne vissza. Valahogy medence tájékán és belül minden fáj.
2019. nov. 15. 07:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Na hát evvel elkéne nézni az orvoshoz. Az idegkompresszió miatti fájdalom általában egy sávban van, és folyamatos szurkáló, zsibongó fájdalom, és kapcsolódhat hozzá érzéskiesés is és izomgyengeség. Szerintem nálad más lehet a probléma.
2019. nov. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

,,Állandó csípő érzést érzek a húgycsövemben. Minden vizelésnél éget, hol jobban, hol kevésbé"


Vagy nagyon keményen felfáztál vagy húgyúti fertőzésed van. Azonnal menj dokihoz vele!

2019. nov. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gondoljátok, hogy nem voltam? Vagy tíz urológusnál jártam, egyik se tudott mit kezdeni vele. Az összes tenyésztés mindig negatív eredményt hozott... most már csak egyetlen tippem van: [link]
2019. nov. 15. 15:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Daganatra vizsgáltak? Éjszakai fájdalom akár arra is utalhat, ha jól tudom.
2019. nov. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!