Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kb 10kg sulyt mennyi ido...

Kb 10kg sulyt mennyi ido alatt tudnek felszedni?

Figyelt kérdés

Surgosen munkahelyet szeretnek valtani, de az egyik helyre tudom, hogy ha fel is vesznek kirugnak egybol, mert az uzemorvos bmi index alapjan eldonti, hogy alkalmatlan vagyok az ulomunkara is.


Megjegyzem most is konnyu fizikai munkat vegzek (20-25kilot emelgetek).


BMI index szerint ha jol emlekszek 60kg korul lennek normal sulyu. Most 48 vagyok - nem anorexias, csak ilyen az alkatom.. sose voltam vastagabb, amikor edzettem rendesen akkor is csak 53-54 voltam.


Nehez idoszak all mogottem, plusz beteg is voltam, ezert fogytam ennyit.


6. Napja csinalok sulyzos atmozgatast.


Az etrendem rossz, ezen is probalok valtoztatni - de jelenleg 3 muszakban dolgozom (ezert akarok valtani), ejszakasban hogyan oldjam meg a kajalast?🤔



Remelem jol fogalmaztam, meg komas vagyok ...


Amugy nem a gyar lenne eletem csucspontja, de kell a penz es ez fizet. Valamit valamiert 🤷


22/L


2019. nov. 16. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt hogy kell elképzelni, rendes métlegelés van?


Egyébként kreatin, szőlőcukor, sok víz és zabálj rengeteget. Pár hét alatt fel fog jönni 10 kiló, persze ennek nagy része víz lesz, amit a kreatin és a rengeteg cukor köt meg. De sokáig ezt ne csináld, nem tesz jót az egészségnek.

2019. nov. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Súlyzós átmozgatás helyett erőemelő edzést végezz.

A többit az első leírta.

2019. nov. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szetfolyni akarok azert 🤣🤣🤣 plane ilyen hely miatt
2019. nov. 16. 19:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok sikert kívánok! :)
2019. nov. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hizni akartal a leheto leggyorsabban, akkor mégis mit mondjon neked az ember? Minőségben 10 kilót felszedni évek kemény munkája.
2019. nov. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!