Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon vékony combban, vádliba...

Nagyon vékony combban, vádliban sikerült már valakinek izomtömeget növelnie? Vagy ismer olyan férfit, nőt?

Figyelt kérdés
2019. nov. 18. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
minél kevesebb izom van rajtad, annál könnyebben fogsz ott építeni
2019. nov. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem anno a combom és a vádlim is igen kicsi volt, sőt az elején nem is edzettem rájuk, így a felsőtestemhez képest igen levoltak maradva. Aztán rájöttem, hogy ez elég cinkes . A combom egész jól jött (egyébként azóta a lábedzès az egyik kedvencem), vádlim szinte nem. Vádlira ami nekem bevállt, heti 2-3x megedzeni, változó ismètlésekkel, általában 4 sorozatban/edzés.
2019. nov. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen. Próbálj meg edzeni rá és többet enni, talán sikerül...
2019. nov. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

hát a vádlira csak annyit tudok mondani, hogy nekem a a különböző izolálgatás nem növelte, de amikor anno el kezdtem normálisan (nehezen) guggolni, rögtön nőni kezdett

persze fórumokról tudjuk, hogy kb mindenkinek más működik, de hát na... azé leírtam

2019. nov. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki írt.
2019. nov. 21. 13:26
 6/11 A kérdező kommentje:
Hány hónap alatt vettétek észre a változásokat a lábatokban?
2019. nov. 21. 13:27
 7/11 anonim ***** válasza:
1 hét után vettem észre a változást amikor a progresszív túlterhelés révén növeltem a munkasúlyokon 2.5kg-val.
2019. nov. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó- erőben vagy látszatban volt ez a változás 1 hét alatt? Gondolom erőben, mert 1 hét elég rövid idő ahhoz hogy látszatra izmosodj szerintem.
2019. nov. 21. 13:58
 9/11 anonim ***** válasza:

#6

egy pár hónap alatt már látható különbséget lehet produkálni

2019. nov. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én annyit vettem észre eddig 4 hónap után, hogy nem löttyedt a combom, hanem szépen egyben áll, de nem vastagabb és nem is látom hogy megjelennének az izmok.
2019. nov. 22. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!