Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti 40 km futás mellett...

Heti 40 km futás mellett hogyan tudnék tömeget növelni, persze izomban?! Már két éve nyomom a vasakat de nem fejlődöm izomilag! Erősödni sokat erősödtem de keresztmetszet semmit nem változott!

Figyelt kérdés

2019. dec. 4. 07:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Azt én nem írtam, hogy kimagasló lenne az én teljesítményem csupán csak a tényeket írtam le! Ha a futásom mellett tudok tömeget növelni akkor örülni fogok ha nem akkor sem fogok kevesebbet futni!
2019. dec. 4. 18:31
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! 🙂
2019. dec. 4. 18:33
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem te írtad, a #2 az aki ezen elcsodálkozott.
2019. dec. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem csodálkoztam el semmin, csak közöltem az álláspontom valamivel kapcsolatban.
2019. dec. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Barbell Deadlift ***** válasza:

Kicsit pontosabban ismerni kéne néhány dolgot.


Heti hányszor gyúrsz? Milyen edzésterv alapján? Mik a terheléseid összetevői? Hányszor futsz? Melyik napokon? Mennyi ideig? Hogyan táplálkozol?

2019. dec. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!