Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti két edzésnek valóban...

Heti két edzésnek valóban nincs értelme?

Figyelt kérdés
Ha csak ennyi időt tudok rászánni akkor inkább ne is kezdjek bele? Felesleges idő és pénz pazarlás?
2019. dec. 5. 14:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
A semminél több. Igaz attól is függ, hogy mi a célod. Ha csak mozogni szeretnél valamit, akkor tökéletes, de ha komolyabb célod lenne, akkor lehet kevés a heti 2 alkalom.
2019. dec. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem akarok testépítő lenni. Nem is az érdekel, hogy menőzzek a balaton soundon.


Mást sportolok, nem profi szinten, de komolyan veszem. Télen lenne ennyi időm súlyzózásra. Hátha hozzájárulna és kicsit javulna a teljesítményem jövőre.

2019. dec. 5. 15:06
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Heti 3 edzés az ideális. Heti 2 edzést ha jól osztasz be, megmozgatsz mindent akár elég is lehet. Igaz hogy időbe úgy jóval több a dolog. De ugye akkor regenerálódási idő stb. Éppen szerintem nem problémás. Csak oda kell figyelni mindenre, lefárasztani az izmot és rászánni az időt.
2019. dec. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kezdokent nem lehetetlen, de nehez lesz. Halado szinten mukodhet a dolog.
2019. dec. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Én futok. Emellett járok el terembe heti 2x, és teljes testes súlyzós edéseket csinálok, edzővel.

Nekem nagyon sokat ért, és sokat dobott a teljesítményemen, erőnlétemen. Ezen kívül nagyon szórakoztatónak is találom.

Szóval, szerintem, az, hogy csak 2x tudsz menni egy héten, ne tartson vissza.

2019. dec. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Na végre egy olyan aki hasonló cipőben jár és érti miről van szó. Köszi #5!
2019. dec. 5. 15:42
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát nem nehéz érteni, mikor egyértelműen leírod, hogy NEM AKARSZ TESTÉPÍTŐ LENNI...

Szerintem próbáld meg, nekem vannak futótársaim, akik szintén járnak, illetve kerékpárosok, akik csak ilyenkor, havas, jeges téli időben járnak. Nagyon jó alapozás, és nemcsak szinten tart, hanem tényleg fejleszt is. Nekem a lépésbiztonságom, egyensúlyérzékem is sokat fejlődött, ami terepen nagyon jól jön.

Annyi, hogy ha nem csináltál még ilyesmit, akkor nem hülyeség legalább az első pár alkalomra egy edző, aki megmutatja, mit hogy kell használni, és megtanítja rendesen kivitelezni a gyakorlatokat, hogy ne nyírd szét az ízületeidet.

2019. dec. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De itt hiába ír le az ember dolgokat. Hogy is mondjam... Erre felé nem mindenki okos.
2019. dec. 5. 17:33
 9/13 anonim ***** válasza:

Én küzdősport mellett csinálom és igenis sokat használ,szóval vágj bele!

A többivel ne foglalkozz,itt mindenki heti 8 napot edz.Ráadásul azt se fogták fel hogy csak kiegészítésként járnál.

2019. dec. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a megerősítést! Belevágok!
2019. dec. 5. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!