Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » F 17 éves vagyok (50kg)...

F 17 éves vagyok (50kg) Szerintetek 10kg-skézisúlyzo kezdésnek sok lenne? Eddig csak fekvőtámaszokat csináltam 35-40 db megtudok egyszere csinálni

Figyelt kérdés
Már irtam ilyen kérdést de akkor valaki azt mondta ez túl nagy súly valaki meg azt mondta hogy ez semmi se kicsi súly emelni.De hozzám képest sok lenne ??

#kézisúlyzo
2019. dec. 13. 17:32
 1/3 subrette ***** válasza:
Gyakorlattól függ. Vállból nyomáshoz valószínűleg nem lesz sok, bicepszhez, oldalemeléshez igen. Belejössz hamar.
2019. dec. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy valószínűleg igen, minden gyakorlathoz bőven több lesz, mint elég. Hogy melyikhez mennyire, azon is múlik, most mi igazán a gyengéd (nekem pl. a vállam kifejezetten szánalmas volt, amikor kezdtem).


Szerintem összességében ennek a fele is bőven elég lesz neked az elején.

2019. dec. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Otthonra venni vagy hogy érted? Otthonra gondolom összerakhatót vennél amire annyit raksz amennyi kell, kondiban meg nagy a választék. Én is bő 50 kilósan kezdtem, bicepszezni talán 6 kilóssal, vállból nyomni kb 7 kilóssal kezdtem oldalemelni meg 4-5 kilóval. De aztán erősödtem mindenben folyamatosan. Az elején betanulni a gyakorlatokat meg átmozgatni magad minimál súly kell hogy rendesen megtanuld a mozdulatsort, utána meg mindig annyi hogy az utolsó pár ismétlés már nehéz legyen. Alakíts ki rendes edzéstervet ne hagyj ki egy izmot se, meg étrendet is és akkor nőni fogsz, van csomó infó a neten.
2019. dec. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!