Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kik és milyen okból kifolyólag...

Kik és milyen okból kifolyólag terjesztik azt, hogy a testalkat típusok nem léteznek?

Figyelt kérdés

2019. dec. 14. 13:41
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:

Hogy ezt adod válaszként. Ez megint csak egy halom állítás/hipotézis az eredeti hipotézis alapján és semmi, amivel akár csak megpróbálnád alátámasztani. Kb "pacsira higgy el mindent, amit leírok".


A kommented alapján ott kezdődne a bizonyítás, hogy kidolgozol egy egzakt módszert (vagy mutatsz egyet), ami alapján méréssel egyértelműen meg lehet határozni, hogy egy tetszőleges alany alkata milyen arányban elegyíti az alaptípusokat, aztán ez alapján összeválogatott alanyokat megvizsgálni kontrollcsoportokhoz viszonyítva, hogy a testalkat típusukról tett állítások valóban igazak-e rájuk.


Amit te leírtál, az így ebben a formában semmi. Még ahhoz is kevés, hogy a vizsgálatára alkalmas kísérleteket vázoljunk fel.

2019. dec. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem fogok kertelni: ez a sok idegen szó, amit használsz... egy kukkot nem értek belőlük. Nem lehetne nekem, egyszerű trógernek megfelelő nyelvezettel kommunikálni? Én nem az ELTE bölcsészkarán végeztem, csupán egy egyszerű targoncasofőr vagyok. Szóval ennek megfelelően magyarázd el nekem a dolgokat! Vagy ne, nekem úgy is jó.
2019. dec. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:

"én a tizes éveimben nagyon kövér voltam, aztán lefogytam és magas/vézna lettem, azóta meg magamra szedtem egy jelentős mennyiségű izmot


most akkor én végigmentem az egész spektrumon, igaz?


akkor mi értelme van így kategorizálni embereket, ha ilyen egyszerűen változtatható a testalkat?"


efelett mindenki elsiklott.....ha erre nekem valaki tud válaszolni, hogy mi értelme van, illetve bebizonyítja, hogy ez a testalkat-típusba sorolás nem csak egy pillanatnyi, adott állapotra tud vonatkozni, akkor hívő leszek.

2019. dec. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:

"én a tizes éveimben nagyon kövér voltam, aztán lefogytam és magas/vézna lettem"


Ez hülyeség. Nemleszel. Van olyan is ám, hogy vall, csípőszélesség, az nem változik ám.

2019. dec. 14. 22:41
 25/46 A kérdező kommentje:

"egy állítás addig csak egy légből kapott mese amíg alá nincs támasztva"


Erre én neg annyit tudok csak mondani, hogy egy cáfolat addig csak egy légből kapott mese amíg alá nincs támasztva.

2019. dec. 14. 22:42
 26/46 anonim ***** válasza:

és van olyan is hogy zsír meg izom, amik látszatra nagyon tudják befolyásolni a csípő szélességét.

szerinted amikor 140kg semmi izom voltam akkor ugyanolyan váll/csípő arányaim voltak mint most 105 kilósan ~13-14%tzsn?

de nézz meg egy david laid-et akár. kiskorában tipikus keskeny vállú vézna tollpihe volt, most meg... na. a mostani testére szerinted ki fogja rámondani hogy ectomorf?

2019. dec. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
Akkor sem változtat a csontozatodon. Fogd már fel!
2019. dec. 15. 08:47
 28/46 anonim ***** válasza:

akkor david most melyik?

mert mint mondtam tipikus ectoból lett tipikus mezo

ez a baj a testalkat típusokkal

nincs semmi módszer ami alapján be lehetne ezeket lőni

mindenki csak ránézésre bohóckodik, és az meg, mint látjuk, semmire sem jó

2019. dec. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:
Itt csak egyedül te bohóckodsz
2019. dec. 15. 09:57
 30/46 A kérdező kommentje:
Normál emberekről tárgyalunk, nem ilyen kokszos majom gyerekeket kellene példaként felhozni.
2019. dec. 15. 09:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!