Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tud bárki bármi bizonyítékot...

Tud bárki bármi bizonyítékot felmutatni arra, hogy léteznek testalkat típusok?

Figyelt kérdés

Semmi én senki nem tudja nekem alátámasztani, hogy valóban léteznek ilyenek, hogy ekto, endo meg mezomorfok.


Az egész egy nagy mese habbal!



2019. dec. 14. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem unod még?
2019. dec. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én tudok de nem akarok
2019. dec. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor te mérhetetlenül buta vagy.

Olvass antropológiai könyveket, esetleg anatómiát vagy sporttudományi tanulmányokat. Bár sajnos kétlem, hogy a kötőszavakon kívül bármit is felfognál ezekből.

2019. dec. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Létezik, mivel Sheldon kitalálta, leírta... am más kérdés, hogy netto baromság az egész tanulmánya amit írt...

De ezen kívül is léteznek testalkat típusok, csak sokkal sokkal sokrétűbb a dolog, minthogy 3 csoportba lehetne sorolni.

2019. dec. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Köszönjük! Már lényegében elmondtad, hogy neked senki se tudja bizonyítani, cserében bizonyitottál mást, de azt igen erőteljesen
2019. dec. 15. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ti állítjátok, hogy van ilyen. Rajtatok a bizonyítás kényszere.

Gyerünk! Lássuk!

2019. dec. 15. 08:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, de nagyon szívesen átbeszéljük veled a témát 1-2 mesés állagú, habos sörike mellett.
2019. dec. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!