Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit reggelizzek, ha hasmenèsem...

Mit reggelizzek, ha hasmenèsem van a zabtól ès bármelyik kaja amiben van zab attol is hasmenesem lesz?

Figyelt kérdés
Par hete figyelem, hogy talan csak a tej miatt megy a hasam, viszon rajottem ha vizzel is eszem a műzlimet akkor is hasmenesem van es kivettem a tejtermekeket hetekre az etlapbol. Mit tanacsolnatok hogy minden szukseges rostot bevigyek es zsirsavat?
2019. dec. 17. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól még lehet a tej miatt. Ha már károsodott a bélflóra, akkor nehezen múlnak a tünetek. Probiotikum segíthet.

A zab akkor is árt, ha 5-10 percig főzöd vízben?

Esetleg egyél pirítóst. Időnként főtt tojással, az hasfogó.

2019. dec. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A malomipari termékek nincsenek sterilizálva, a felületükön rengeteg erjesztőképes mikroorganizmus van. Próbáld meg alapos főzés vagy előzetesen sütőben hőkezelés után felhasználni. Én a korpával voltam így.
2019. dec. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg gluténérzékeny vagy. Vizsgáltasd ki és ha az vagy, akkor hagyd el a glutént, mert ha elrohad a beled, nem fogsz tudni nőni.
2019. dec. 18. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a vlálaszokat srácok, ki fogom próbalni a megfözött verziot, ha az se segit akkor gluten lesz.
2019. dec. 19. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!