Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha Tömegnövelőtől hasmenésem...

Ha Tömegnövelőtől hasmenésem volt, ez azt jelenti hogy nem hasznosult a tápanyag amit bevittem az nap?

Figyelt kérdés
2019. máj. 30. 22:55
 1/6 A kérdező kommentje:
bár nem biztos hogy a tömegnövelőtől mivel máskor nem szokott ilyen gond lenni de kérdésem hogy most kárba veszett a kajám ? :(
2019. máj. 30. 22:56
 2/6 anonim ***** válasza:

Felesleges a tomegnovelo. Nekem sok feherjetol is megy a hasam es nincs semmilyen erzekenysegem.

Inkabb vegyel feherjet , melle pl. zabot meg mondjuk egy banant

2019. máj. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja szerintem maradj a kajánál. Meg nem ertel el arra a szintre hogy hasznosittani tudj annyi tapanyagof mert bizonyis tömegnövelökbe van anyag. Maradj a tojás zab banán akkor jo ha mar fekete pötyökvannak rajta estleg egy fel adaggal probálkozz.amit adagokásnsk irnak az atlag emberre vonatkozik szerintem te még igencsak fiatal vagy es kezdo egyebb kajak pl 100 g turo cotagge chesse hallonzerv ovatossan nert van amelyik cukros zöldsegek fontosak gyümölcs is mehet amennyit a test megkiván. Hal. Muli vitamintol is lehet de egy alap 2500ftossat ajánlok!
2019. máj. 31. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Soha nem értettem azt a tömegnövelő baromságot.


Egyél több kalóriát mint amit elégetsz.

Legyen minőségi kaja. Ennyi


Picit több mogyoróvaj, 1-2 evőkanállal több olvaolaj, több zabpehely több rizs stb. és nap végére meg is van.

2019. máj. 31. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyes tömegnövelőkben van bőven kreatin, ami túlzott dózisa hasmenéssel jár. Ilyen például a myomax vagy a jumbo is.

Próbáld meg felezni az adagot. Illetve sokkal több vízzel vidd be.

2019. máj. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Felesleges ilyet enni. Sima kajabol is be tudod vinni es tobbet er.
2019. máj. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!