Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Reggelente kevesebben szoktak...

Reggelente kevesebben szoktak lenni az edző termékben mint kora este?

Figyelt kérdés
2019. dec. 26. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
20%

Altalaban az inasok akkor meg alszanak ;) igy a hugyos kisgyerekek meg nincsenek bent a teremben ilyenkor szeretek edzeni mert kitudok teljesedni latom a fejlodest percrol percre a teremben latom ahogy rostosodik az izomzatom es minden egyes csepp veritekkel szarazabb vagyok, igy ev vegen is dietan vagyok de hat meg is latszik az eredmenye, multkor felkerest kaptam egy anatomia intezettol,hogy lehetnek a sablonuk mert olyan szobor testem van ;) papa elutasitotta a dolgot.

Hajra mindent bele

2019. dec. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
35%

Teremtôl függ, vannak amikor nyitásnál vannak sokan, van amikor pedig este.

Ez a teremtôl függ, hol helyezkedik el, és hogy milyen nap van. A hardcore sportolók, testépítôk legtöbbször hajnali idôben vannak, míg a sickcunt gyerekek este-délután. Zsákbamacska az egész, ha ezen rugózol akkor ne terembe menj, vannak kint SW parkok is.

2019. dec. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2019. dec. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Első: nem csodálom, hogy nem professzornak kért fel az az anatómia intézet.
2019. dec. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahova én járok, ott reggel 6-kor nyitnak. Párszor mentem én is akkorra, és azt figyeltem meg, hogy 6 és 1/2 8 között nagy a tömeg, majd hirtelen kiürül, ahogy mennek dolgozni az emberek.
2019. dec. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk reggel kb 8-9ig nagyon sokan járnak.


Délután 6tól 21óráig hasonlóan, talán mégtöbben vannak.


Őszintén szolva semmilyek időintervallum sem szerencsés.

2019. dec. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#1


:DDDDDDD

2019. dec. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!