Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » The HungarianHammer, Németh...

The HungarianHammer, Németh István miért ilyen beképzelt?

Figyelt kérdés

Instán mindenkit leoffol,hogy ő a legjobb,nála nincs jobb.

valamelyik nap pont a Domonkos Zsoltról kérdezték,és azt írta,hogy sokszor nincs igaza.

meg,hogy ő a legjobb póz oktató :D mire van így elszállva magától,azt az olimpián utolsó lett ...


2020. jan. 3. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valoban kicsit el van szallva, ettol fuggetlenul teljesen racionalisan kozvetiti a laikusok fele ennek a sportnak a magasabb szintjeit, ezert en pl. birom.
2020. jan. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Amúgy én is csípem az irónikus válaszait :D de néha amiket ír,lenéz mindenkit :D
2020. jan. 3. 09:51
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Szakmailag toppon van.Ebben nincs kétség.De vannak mások is!

Néha tényleg érezni a válaszain azt ami leírsz de ezt ő is megmondta hogy "egészséges vagy kicsit több egó kell ahhoz hogy sikeres legyél".

2020. jan. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem is a bekepzeltseggel van a gond, sokat letett az asztalra, lehet is onbizalma. Az viszont hogy mennyit hazudik megmutatja, hogy milyen jellemtelen ember.
2020. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hazudik? Mit?
2020. jan. 4. 20:20
 6/9 anonim ***** válasza:
# 4 Miben hazudik ?
2020. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szendviccsekkel meg heti 4-500mg cuccal keszult osszesen az olympiara, naturalban hozott el dobogos helyezeseket, meg ugy atlagban az altala es az edzettjei altal hasznalt dozisokban. Ha mar elert olyan szintre ami nem csak a magyar, hanem nemzetkozi szinten is kiemelkedo nem ertem miert kell ilyen dolgokban kamuzni. Meg jo, hogy nem azt mondja, hogy natural.

Hallottam meg mas dolgokat is, de azoknak nem ismerem a pontos hatteret.

2020. jan. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja igen azt mondta hogy amerikaban szendvicseken elt
2020. jan. 5. 08:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Pontosítsunk egy kicsit.

Akkor élt szendvicseken amikor bizonytalan volt a státusza és még nem dolgozott a powerhouse edzőtermekben.


Azt sose mondta hogy versenyfelkészülés alatt szendvicsekkel készült.


A többi dolog amit leírtatok szerintem is legit.


Nem védeni akarom vagy hasonló csak régen még hammertime előtt sokat olvastam a blogját illetve ask fm oldalát.

2020. jan. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!