Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Scitec Nutrition egyik...

A Scitec Nutrition egyik boltjából újonnan vett 90 kapszulás Kálcium-Magnézium étrend-kiegészítőben egy ismeretlen eredetű kapszula volt, ezt mégis mire véljem?

Figyelt kérdés

Az első kapszula, amit kivettem belőle egy hosszúkás, kék színű, lágy zselatin (szerű) kapszula volt, amelynek közepében egy szintén sötét színű massza volt.


Sajnos képem nincs róla, mivel csak azután vettem észre, mikor a kapszulatartómba akartam belerakni párat - miután ezt a bizonyos kapszulát már bevettem

(Először azt hittem, hogy ez valami újítás, és mostantól ilyen formában fogják eladni)


Gondolom a gép véletlenül dobta bele a dobozba, de azért kíváncsi lennék rá, hogy vajon melyik tápkiegből származik, mert ilyet még nem láttam



2020. jan. 3. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Miert ide irsz es miert nem a scitec-nek? Foleg igy kep nelkul latatlanba honnan tudjuk?
2020. jan. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak mer' gondoltam itt gyorsabban fogok választ kapni a kérdésemre...
2020. jan. 3. 12:47
 3/6 A kérdező kommentje:

Egyébként majdnem teljesen úgy néz ki, mint ez: [link]


(Csak persze kék színű és egy kicsivel hosszabbra nyújtott)

2020. jan. 3. 12:51
 4/6 A kérdező kommentje:
nézett*
2020. jan. 3. 12:51
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Stanazol volt
2020. jan. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
26%
Ez deca durabolinnal töltött metiltesztoszteron volt
2020. jan. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!