Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelőt lehet tejjel/vízz...

Tömegnövelőt lehet tejjel/vízzel keverni, vagy csak vízzel/csak tejjel működik?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék hasmenést elérni, de csupán tejjel nagyon sűrű a Jumbo, vízzel pedig szörnyű...

2020. jan. 3. 14:17
 1/5 pmarton00 válasza:
80%

Én személy szerint 2 éve vízzel iszom a Jumbot és eskü nekem ízlik.

Szerintem tejjel is lehet simán, bár én ugye edzés után iszom szóval addig meg nem tárolom a tejet, a vízzel tökéletes.

Attól is függ hogy mennyi vízzel iszod, mert az adagolási javaslatban le van írva, hogy mennyi vizet ír egy adag porhoz.

2020. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, én csupán arra vagyok kíváncsi, hogy pl. 200/200 ml víz/tej kombinációtól nem lesz-e hasmenésem, vagy nem fordulna fel tőle a gyomrom..
2020. jan. 3. 14:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Keverheted nyugodtan, semmi bajod n lesz tole. Amugy nem tudom mi a bajod a jumboval, a scitec cuccai kifejezetten jok, pedig en is nagyon finnyas vagyok. Pl a biotechet meg se tudom inni, annyira technocol ize van.
2020. jan. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Semmi bajom a Jumboval nagyon finom és fejlődök is tőle, csak vízzel nagyon rossz..
2020. jan. 3. 15:06
 5/5 A kérdező kommentje:
Illetve a zöld Jumbo nagyon rossz volt vízzel, most banános Professionalom van, nem merek vele kísérletezgetni..
2020. jan. 3. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!