Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mióta elkezdtem edzeni, a...

Mióta elkezdtem edzeni, a fenekem lement, a mellem szintúgy, mit csináltam rosszul?

Figyelt kérdés
Pont feszesites lett volna a cél, izmosodas de a fenekem miért lesz kisebb a nagy súlyoktól? Túl edzés sem lehet, mindig tartok pihenőnapot, fehérjét is viszek be edzések után... Valakivel volt hasonló?

2020. jan. 4. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Az hogy az izmos nőknek férfias vonásaik lesznek hiszen eltűnik a zsírpárna ami a mellüket és a feneküket nemi jelleg ként nőiessé tette. Ez így működik
2020. jan. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt rajtad felesleg mikor elkezdted az edzest? Mert akkor az ment le.
2020. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szóval hizzak?
2020. jan. 4. 17:57
 4/12 A kérdező kommentje:
Volt egy kicsi igen kb 5kg
2020. jan. 4. 17:58
 5/12 anonim ***** válasza:
19%
Jól írják a többiek a szírok mentek le elégetted kiizzadtad... ideje egy személyi edzőt felbérelni a ygurmázást nem túlzásba vinni és észre venni, hogy nem csak popo van lábikókra is eddzhetnél ;)
2020. jan. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Oo én mindenre is edzek:D amúgy köszönöm az eddigi válaszokat
2020. jan. 4. 18:05
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
Akkor jöhetnek a képek priviben és a kényelmes, bőr székemből megmondom, hogy még mire kéne eddzeni :D Utcsó voltam nemtom hanyas :D Sok proteint és sok vizet is igyál :P ;) Sok sikert aztán majd szkanderozunk :D
2020. jan. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mennyire vagy most vekony. Ha eddig a felesleg ment le akkor most nyomd meg kemenyen es jonni fog fel az izom, formasodsz majd.
2020. jan. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%

#1 A tulzott zsirparna inkabb disznova teszi, nem noiesse. Noiesse a kerek fenek teszi, kerek pedig nem a zsirtol lesz, hanem az izomtol.


Kerdezo most hogy lement a zsir johet az izom popsira, akkor lesz jo a forma. Az hogy mellbol is fogytal pedig genetika, ezzel nem lehet mit tenni. Ha nem zavart az a kis zsir, akkor szedd vissza es noni fog a melled (is).

2020. jan. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

Az egyik szerint a háj tesz nőiessé egy nőt, a másik meg kiidzadja a zsírt... Mi megy itt. 😂


Kérdező, az edzés hatására több kalóriát igényelt a szervezeted, ezzel kalória deficitbe kerültél, tehát többet égettél, mint amennyit bevittél, és a szükséges kalóriát a zsírraktárakból fedezted. Ezért lett kissebb a feneked, de ezt ne sajnáld, idővel megy rá izomtömeg, és attól lesz igazán szép.

2020. jan. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!