Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan érjem el, hogy a...

Hogyan érjem el, hogy a feltekert polifoam ne ugorjon össze?

Figyelt kérdés
Cross traningre járok és talajgyakorlatokhoz kell használnunk polifoam szőnyeget. De... Mivel feltekerve hordom amikor kirakom állandóan összeugrik és mindenki hülyének néz ahogy szenvedek nem beszélve arról, hogy akármit csinálok nem marad lent és állandóan lemaradok emiatt gyakorlatokról. Van erre valami ragacs vagy akarmi amivel lent tud9m tartani? Próbáltam már úgy hogy ráraktam a sarkaira egy-egy kettlebell-t de az ugrálós feladatoknál állandóan belerúgtam. Megmondom őszintén nem volt olcsó úgyhogy olyan válaszokat nem kérek hogy "akkor vegyél másikat" előre is köszi

2020. jan. 4. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, ugyanez a problémám
2020. jan. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
takard le törülközővel
2020. jan. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérdezd meg a csoporttársaidat, ők hogyan csinálják! :D
2020. jan. 5. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Tekerd fel fordítva, akkor kifele hajtod a felugró részt. Nekem működött!
2020. jan. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a vackok legtöbb eseben két rétegből vannak összehegesztve/ragasztva, egy puha (matt) szivacs meg egy keményebb (fényes) polietilén. Ha a kemény réteggel kifele tekered fel, gyorsabban kirúgja magát. Hidegen kb. esélytelen, ha 20 fok vagy alatta van a teremben, nem fog egy hamar kiegyenesedni. Edzés előtt tekerd ki, tedd oda egy radiátorhoz (amíg öltözöl, vagy előbb bemész 5 perccel a terembe és ott, ha melegen fekteted le nagyjából úgy marad. Meg ami még segíthet, ha a puha réteget vízpermettel lefújod, de akkor meg tocsogsz a vízben. Legegyszerűbb fordítva feltekerni ahogy előző írja, de ha egy rétegű a polifoam akkor ez sem segít.
2020. jan. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

Fordítsd meg, hogy maga alá kelljen tekerednie.


Tekerd minden alkalommal ellenkező oldalán, ahogy négyes írta.


Ne tekerd olyan szorosra, amilyenre szoktad.


Amúgy nő vagy vagy informatikus?

2020. jan. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!