Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Stillmasstől ezt a fajta...

A Stillmasstől ezt a fajta fehérjét érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

[link]


Vettem már tőlük 2 csomaggal, de elég habos és az íze sem mérhető a Scitec vagy a Biotech-hez. A habosság miatt elég sok marad a mixelős doboz oldalán belőle. Hogy tud ilyen olcsó lenni, hogy kb 3szor kerül kevesebbe a Scitec fehérjénél? Használ ez valamit, vagy inkább vegyek nagyobb márkától?


2020. jan. 10. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Tőlük már én is rendeltem de a kukába landolt. Borzasztó volt nem tudtam meginni sem.

Ha olcsót és minőségit akarsz akkor fehérjében a nutriversum-ot javaslom. Én is az ő fehérjéjüket használom. Minden más náluk is elég drága de fehérjéjük nagyon finom. Vagy még a gymbeam-nak van olcsó fehérjére amit nem próbáltam de arról is jókat mondanak.

2020. jan. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Most látom csak ezt a kérdést. Meglepődtem az első válaszán, aki szerint a nutriversum fehérje finom.

Először a biotech iso whey zero-ját fogyasztottam, de az árakat illetően nagyon elszaladt velük a ló. Aztán én is áttértem a nutriversumra. Nem lenne rossz, de az összes fehérjéjük agyon van édesítőszerezve, és emiatt borzalmasak, és iszonyatosan hányingerkeltőek. A Stillmass ezen termékével véletlenül hozptt össze a sors: [link] Azt kell mondjam, ízre számomra a legjobb, mert nincs agyoncsapva édesítővel (legalábbis ez a dupla csokis változat), és kellemesen kakakós íze van. Én tuti újraveszem.

2021. nov. 9. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!