Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szalkasitasnal ez, hogy mukodjon?

Anonimuus8 kérdése:

Szalkasitasnal ez, hogy mukodjon?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Most kezdenek szalkasitani es lenne egy kerdesem

Termeszetessen szamolom a kaloriakat,makrokat

Napi 2600kaloriat kell bevinnem 300gh ch,125gfeherje es 70g zsir

De az lenne a kerdesem,hogy most kaptam egy okos orat ami mer mar mindent meg az alvasomat is...de a lenyeg hogy eleg sokat setalok egy nap mindennap megvan a 10-15 ezer lepes plusz az edzotermi edzes

Na most amit nap vegen ki ad az oram hogy pl elhasznaltam 2500 kaloriat azt adjam hozza a napi szuksegletemhez? De az meg eleg meredek lenne hogy szalkasitas alatt majdnem 5000 kaloria...vagy ne foglalkozzak ezzel? Csak a sima 2600kaloriat nezzem es az alap makroimat?


2020. jan. 12. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Én inkább ezeket a számokat látva azt mondanám, hogy azt jelenti, hogy 2500 az irányadó a 2600 helyett, de legalábbis semmiképpen nem kellene összeadni.

A kalkulátorok pont annyira vakon vannak, mint az óra.


Nézd meg, hogy 2600-kcal-nál mi lesz egy hónap múlva, aztán az alapján korrigáld.

2020. jan. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell hozza adni. Nyilvan nem pontos a 2500, de ha peldanak vesszuk, akkor annal kevesebb kaloriat kene bevinned szalkasitasnal.

Probald ki a 2500-at, ha nem megy le a tomeg, akkor ch-n vagy a zsiron csokkentesz.

2020. jan. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2-4hetente ráállsz a nérlegre, és azzal foglalkozz, hogy az mit mutat...

Az alapján emelj vagy csökkents a szénhidráton...

Kaloriákat meg szard le, senki, és semmilyen okosóra nem lát bele a sejtműködésedbe, max egy meredeken tippelt számot tol az orrod alá mint kaloria fogyasztást...

2020. jan. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3# "2-4hetente ráállsz a nérlegre, és azzal foglalkozz, hogy az mit mutat"


Lol azért ez nem úgy működik. Ne 2-4 hét múlva derüljön ki hogy "Hoppá kicsit túl nagy bolt a deficit, 10kgot fogytam 2 helyett"


vagy "4kgot híztam 2kg fogyás helyett".


Naponta minden reggel mérd le magad. Lesznek random eltérések amiknek köze nincs ahogy mennyit fogytál vagy híztál, de 1 hétből már lehet tendenciót mérni és korrigálni a diétán.



Hány kgra vagy? 125g fehérje picit kevés a 2600 kalóriához.

(Én vagyok most 93.2kg kb 2600 kcal mellett fogyok és 230-240g fehérjét viszek be)

2020. jan. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs montiváció rombolóbb dolog, mint a napi mérlegelés... főleg ha pl 3-4hónap utan beáll a súly és nem moccan onnan...

Aki meg 10kg ot fogy egy hónao alatt az nem étrendet csinál, hanem koplal... emiatt aztán nem is fog működni... tipikusan olyan csak ne másnak legyen igaza hozzászólás.

2020. jan. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!