Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi torténik ha nem eszek...

Ujtomi kérdése:

Mi torténik ha nem eszek órákon keresztül?

Figyelt kérdés

Jelenleg 73 kiló vagyok és most kezdtem el átalakítani mert sok felelsleges zsír jött fel rám a tomegelés alatt

Naponta még kb +5-600 kaloriát viszek be de szépen lassan csökkenteni fogom

Mellette dolgozok és reggel 5 kor eszek majd 9 körül és utánna csak 3 óra körül tudok enni

Közben iszok bcaa-t de nem tudom mennyire okoz gondot izomvesztésbe hogy egy étkezés között van hogy 5-6 óra is eltelik?

Szálkásítás szempontjából mennyire rosz hogy ritkábban de nagyobb adagokban étkezek?


2020. jan. 14. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát alapból, ha kalória minuszba vagy elkerülhetetlen az izomvesztés. Annyira nem jelentős szerintem, de én ezt így nem próbálgattam, kutattam. Szerintem először a glikogén raktárak ürülnek ki, és inkább belassul az emésztés. Én itt sok mindent érzésre csinálok, nem tervszerűen, ha éhes vagy, az rossz jel, én ennék, 9 és 3 közt, nem értem miért mondjátok mindig, hogy nincs idő, tényleg nem tudsz 2 banánt bekapni? :D Vagy egy kis aszalt gyümölcs.


Amúgy ha 73 kg vagy, azért annyira zsíros nem lehetsz, vagy alacsonyabb vagy? Olajat fogyasztasz? Szerintem először a felesleges ételeket kell minél jobban száműzni, mint a nagyon feldolgozott élelmiszerek, aztán már úgy se leszel olyan kövér, most hogy épp 15% a tzs-d vagy 9, szerintem nincs akkora jelentősége :D.

2020. jan. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A 2 kaja között dobj be egy marék mogyorót vagy valamit. Optimálisabb lesz.
2020. jan. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Na és szerinted mi történik 9 és 3között?Kipukkanak az izomsejtjeid?Katabolizmusba mész át,és leeresztesz mint egy strandmatrac,mert nem vitted be a szuperextramultipakkot?

Még egyszer sem ettem 5 ször.Négyet is csak azért ,mert rengeteget kéne ennem,ha 3ba oldanám meg,és nem szeretem nagyon ha tele vagyok.De nem azért 4 szer,és nem 3 szor,hogy a bicepszem nehogy felére olvadjon!:-D

Ne stresszelj,hanem figyelj a napi össztáplálékra,és nem lesz gond.

2020. jan. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi, sokan még előnyösebbnek is tartják az időszakos böjtölést a közismert, "együnk 3 óránként" módszernél.
2020. jan. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi nem tortenik. Eleinte odafigueltem a 3 orankenti evesre, utobbi evekben a napi 3-4 etkezes megy, semmi kulonbseg. A dobj be ketto banant meg felejtsd el, annal nagyobb hulyeseget nem is tehetnel egy 5 oras "bojt" alatt. A mogyoro viszont jo alternativa, csak illeszd be a napi makrodba.
2020. jan. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, miért? Csak azt ne mond, hogy a banántól meghízik a benne található cukor miatt :D. Mutass nekem egy embert aki banántól meghízott :D.
2020. jan. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem a benne lévő cukor kalóriatartalma a probléma, hanem a fölösleges inzulinhullám generálás éhgyomorra. Az inzulint jobb konstans értéken tartani, kivéve az edzés utáni órákban, ott a magas inzulin szint előnyös. A mogyoró nem okoz hullámot, a banán igen.
2020. jan. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Értem, köszi. De azt tudod, hogy a vércukorszint ingadozás normális, nem attól van cukorbetegség? Értem, hogy a banán persze jobban megemeli, mint akár egy teljes kiőrlésű gabona. Amúgy nem vagyok benne biztos, h éhgyomorról beszélünk, amikor 3 órája nem evett valaki.
2020. jan. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!