Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ledöntött egy hányás hasmenése...

Ledöntött egy hányás hasmenéses vírus, mennyire esek vissza edzés terén?

Figyelt kérdés

Évek óta edzem, naturálon, szép formát tudtam elérni ez idő alatt, nem vagyok egy beteges típus, de most ledöntött egy hányás hasmenéses vírus, 2 napja fekszem lázasan, egy korty tea után futok a wc-re, sajnos így az étrendemnek is lőttek.

Remélem mihamarabb felépülök,biztos lesz energia veszteség, de izomból is épülök le?:(



2020. jan. 17. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hét alatt szinte semmit, ne aggódj.
2020. jan. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fel sem fog tűnni. Egy hét alatt az edzésbe is visszarázódsz
2020. jan. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En ugyanezen estem at. Szerencsere nekem csak 2 napig tartott. Azon a heten mar edzettem, de csak 2 napot. Semmi valtozas nem volt.
2020. jan. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt javaslom h ne légy türelmetlen és teljesen gyógyultan térj vissza. Nem elég ha jobban vagy, meg kell gyógyulni. Ugyanis ha még betegen térsz vissza akkor vissza fogsz esni es még több ido esik ki. Velem is így volt h influenzás voltam mar csak kicsit kohogtem mondom oke irány a terem, vissza is estem még 1,5 hétre. Ilyenkor pihenni kell.
2020. jan. 18. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semennyire! Nem kell ezt túlaggódni! Meggyógyulsz, túl leszel rajta aztán egyből vissza is lendülsz a régi formádba.
2020. jan. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!