Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hol lehet valentin napra...

Hol lehet valentin napra egyedi karkötőt készíteni testépítő párnak?

Figyelt kérdés
Barátom erőemelő én pedig testepítéssel foglalkozom. Valentin nap alkalmábol meg akarom lepni egy karkötővel amin egy súlyzós medál van és gravíroztatni is akarok rá valamit. Nem találtam olyan oldalt ahol kifejezetten ilyen karkötőt lehet venni. Valaki tudna nekem ebben segiteni? Előre is köszönöm!
2020. febr. 3. 16:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Ilyenkor elgondolkozok, hogy ennyire nem vagyunk onalloak?

Pontosan nem tudom mire gondolsz, eleve a karkoton medal eleg bovlinak hat. De beirtam googleba a sulyzos medal es a sulyzos karkoto szavakat, jo par talalatot adott ki. Graviroztatni meg barhol lehet, a fovarosban tulzas nelkul minden harmadik utcasarkon. De lehet jobban jarsz ha veszel az Aldiban vagy Lidlben gravirozot (3-5 eft) es azt gravirozol ra amit akarsz. Vagy kinyomtatod 3D-ben ha van ismerosodnek nyomtatoja.

Gyanitom hogy aliexpressen, alibaban vagy wishen annyi fajta bizsut kapsz, hogy nem is kell gravirozni.

2020. febr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!