Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy testépítő életmódot...

Egy testépítő életmódot folytatónak mennyi alkoholt szabad inni buliban?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, másfél éve edzek, tömegelek.


Ma lesz a szalagavatom és utána osztálytarsakkal inni megyünk. Nem szeretnék berúgni, viszont azt sem szeretném megcsinalni hogy ne igyak velük semmit.


Mi az a pia mennyiség, ami egy kondisnak így egyszer belefér, és mi a kevésbé rossz, sör?



2020. jan. 25. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszeri alkalom esetén kb. totál mindegy. Megihatsz bármennyit, amíg nem rúgsz be tőle, azt meg csak te tudod, mennyire bírod. Az emberi szervezet nem ennyire érzékeny. Nem egy alkalmon múlik több évi edzés eredménye.


Vagy ha mégsem tudod, hogy bírod, akkor arra figyelj, hogy ne keverd és ne igyál gyorsan sokat. Akkor nem hirtelen fog beütni és észreveszed, mikor elég.

2020. jan. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Egy alkalom nem változtat semmit.

Nyomjál be amennyire lehet, hogy lássad milyen x.r dolog a másnaposság. Aztán Hétfőn folytasd az edzést már ha abba hagytad a hányást

2020. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, hogy ennyit meg annyit szabad. Annyit szabad, amennyit megengedsz magadnak. En anno a szalagavato buliba sem mentem el, mert masnap reggel edzesem volt, egy edzotarsam pedig kukara itta magat. Egyikunknek sem lett sem pozitiv sem negativ eredmeny belole, szoval csak a te dontesed, egy alkalom nem szamit.
2020. jan. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én minden hétvégén piáltam mikor a legjobb formámban voltam (nagyon sokat), ezen nem múlik semmi, főleg nem 18 évesen. Akkor van gond, ha másnap nem bírsz enni és mozogni. Berúgsz, megeszel valami jó szar kaját, másnap felkelsz és kimész futni fél órát, semmi bajod. Délután már mehetsz edzeni.
2020. jan. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

A sör a legrosszabb.

Rövidet igyál, és abból is inkább vodkát, whiskyt, gint. Ebből nem tudsz olyan sokat inni és amúgy sem szükséges a jobb hangulathoz.

Az pedig, hogy mennyi alkoholt "szabad".. Ez is csak tápanyag, még ha viccesen is hangzik. A te szempontodból kalória van benne és cukor. Illetve vizet von el. Szóval ha aznap az egyik étkezésedből kihagyod a szénhidrátot (köretet) és salátával pótolod, valamint rendesen töltöd magadba a vizet, piázás alatt.. akkor nem lesz semmi bajod. Max ha túllősz a célon akkor másnap szar kedved lesz... De ennyi.

2020. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

# 3

Edzés miatt kihagyni szalagavató bulit ? :D


Nyugodtan menj el igyál ahogy kedved tartja.

Ha atom részegre innád magad az az 1 nap se hátráltatna semmiben...akár havonta egyszer is megcsinálhatnád.


Ne a tömegelés miatt igyál mértékkel hanem azért hogy véletlen nehogy leégesd magad.

Előfordul hogy az ember csinál meggondolatlan dolgokat amivel nincsen semmi baj.

Csak azt ne a szalagavatós bulin tedd meg :D


Tanács:

Ne keverd az italokat.

Egy fajtát igyál és akkor is szünetekkel.

Ne a buli előtti órákban akarj turmixot inni csirke rizzsel.

Nyugodtan mehet valami csaló kaja.


Igaz már későn írtam választ de hátha másnak hasznos lesz :D

Reméljük jól sült el a buli.

2020. jan. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!