Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék fogyni és formásodni?

Szeretnék fogyni és formásodni?

Figyelt kérdés

Tehát a következő a helyzet 176 cm vagyok S ehhez 85 kg kb..


Mivel magas vagyok eloszlik rajtam tehát nem szembetűnő feltétlenül a felesleg. De engem igenis zavar S teszek is ellene.


Sportolok már kb két hónapja konditerembe járok. Szépen fejlődik az izomzatom ezt látom és szeretem is ezt a sportot. Illetve TRX órára is járok.


Ugyanakkor a legnehezebb számomra az étkezés. Teljesen kiborulok tőle.. igyekszem egészségesen enni de mégsem látom úgy az eredményt. Az edzés óta meg mintha nagyobbnak tűnnék inkább.. vagy nem is tudom. Mintha nem akarna pucolodni a zsír közben az izmok formálódnak de emiatt mintha még nagyobb lennék. Teljesen elkeserít.


Sok zöldséget eszem de rettenetesen unalmas már egy idő után. Hal, és csirke. Ilyeneket eszem illetve durum tésztát néha. Bár imádom a tésztás ételeket sajnos mindig ha azt ettem régen total elnehezedtem tőle mint egy szikla lett volna.


Kérdésem az hogy ki mit ajánl étkezés terén?? Én próbáltam napi ötször keveset. Hát nekem az nem jött be. Egyrészt nem voltam olyan gyakran éhes H tudjak enni és állandóan telve éreztem magam. Plusz a munkahelyem nem teszi lehetővé össze vissza dolgozom.


Tudtok ötleteket adni? Mert már tényleg nehezen viselem kb mintha örökre rám ragadt volna a felesleg úgy érzem..


2020. febr. 9. 11:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy kicsit nyersebb leszek a szokásosnál, de a 2 milliomodik fogyós kérdés az elmúlt 2 hétben, és már unalmas. Ha van kalória deficit, akkor fogsz fogyni zsírból, ha nincs, akkor nem. A pontos számot nem fogja megmondani egy kalkultáro sem, de megközelítőleges értéknek jó lesz, aztán ha azzal az értékkel nősz, akkor csökkentsd a bevitt kalóriákat, ha fogysz, több mint heti fél kilót, növelj rajta.Ez kb ilyen egyszerű. Megnézed az előző 10 ilyen kérdést, illetve a válaszokat, és mindent érteni fogsz. Oda-vissza.
2020. febr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!