Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mitől van az, hogy hátulról...

Mitől van az, hogy hátulról nézve az átlagnál sokkal szélesebb hátam van a genetikámnak köszönhetően, viszont szemből vékony testalkatúnak látszom?

Figyelt kérdés

Többen is mindig megjegyzik, olyanok is akik testépítők, hogy milyen jó széles hátam van, irigyelik stb.


Ezt én is látom fotókon és a tükörben is. Azonban szemből egy tök átlag semmilyen testalkatom van.


Ilyen létezik, vagy csak én beszélem be ezt magamnak, hogy szemből vékony vagyok?


Illetve, ha létezik, akkor mely izomcsoportok felelősek leginkább ezért, hogy szemből is szélesnek tűnjön az ember?


2020. febr. 14. 02:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Nincsenek kórosan előre esve a vállaim, csak egy nagyon minimális mértékben. Ha kihúzom magam és hátranyomom a vállaim, akkor sem leszek sokkal szélesebb szemből nézve.
2020. febr. 14. 02:31
 2/5 anonim ***** válasza:
Kép nélkül elég nehéz elképzelni hogy mire gondolsz, de látatlanban annyit tudnék mondani, hogy fektess hangsúlyt a mellizmaid edzésére, ez talán optikailag segiteni fog elölről is szélesedni.
2020. febr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Genetika
2020. febr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mutasd.
2020. febr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez már nekem is feltűnt magamon. Lehet valami optikai csalódás miatt úgy tűnik, pedig nyilvánvaló hogy az ember ugyanaz elölről és hátulról. Talán a háton függőlegesen végigfutó gerinccsík miatt. Nem tudom.
2020. febr. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!