Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyha így szálkásítok le az jó?

Hogyha így szálkásítok le az jó?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet, hogy szálkásítani szeretnék egy kicsit. jelenleg vagyok 83,5 kg. És 80-81 kg-ra akarok lemenni, kb ilyen 7-10 hét alatt! Szerintetek, ha ezt így csinálom. Akkor látszani fog rajtam, hogy szálkásítottam? Közbe meg keményen edzenék ez az edzés terv megy most!


4x7 húzodszkodás

4x10 súlyzóemelés

4x9 sarokemelés

4x9 gugolás

4x8 tolockodás

4x9 fekvőtámasz


Lassan 2 éve edzek már, a karom 40,5-ös. Az jónak számít?



2020. febr. 20. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
A kaján múlik az 50%-a.
2020. febr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom
2020. febr. 20. 22:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Kaján múlik a 80%-a.
2020. febr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 jól mondja

edzés nem nagyon befolyásolj a szálkásítást ha csinálod ugyan azt amit eddig de kevesebbet eszel fogysz

vagy ugyan annyit eszel de többet égetsz el edzésen de ez kb +1 óra edzés lenne hogy látványosan fogyj és akkor se garantált inkább az izmaid lesznek túlterheltek és leépülnek (gondolj csak a marton futokra nekik is tök vékony a lábuk)

2020. febr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!