Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kathi Béla hogy-hogy nem lett...

Kathi Béla hogy-hogy nem lett sosem IFBB pro?

Figyelt kérdés
Genetikája nem rossz, méretre lehet kicsi, de Classic Physiquebe beférne szerintem (vagy nem tudom). Kitartása, motivációja megvan stb. Kezdő testépítő “fan” vagyok, lehet van erre valami közismert magyarázat, amit csak nem ismerek. Elnézve pl. Tóth Danit aki IFBB pro, Kathi Béla csúcs korában nem volt sokkal rosszabb (talán formára, genetikára még jobb is). Király László sem annyival jobb szerintem. Meg ha ilyen Bereczki meg Molnár Peti esélyes a profi kártyára, akkor Bélának is lett volna esélye (meg Bohos Kornélra is kíváncsi lennék). Azért Béla fénykorában nem nézett ki rosszul (~2007-2012kb)

2020. febr. 25. 21:55
1 2
 1/12 anonim válasza:
22%
Magyarul?
2020. febr. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő a "nem vagyok b*zi" üvöltésben lett többszörös világbajnok.
2020. febr. 26. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sport kategóriában több választ fogsz erre kapni
2020. febr. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
A Béla emberileg egy nulla, a sportban viszont ott volt a toppon
2020. febr. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert ahhoz, hogy induljon fel kellett volna egy mamagernek vállalnia ezt az emberi nullát, ami nem történt meg.
2020. febr. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Miért nulla emberileg? Ezt kitudnátok fejteni (mindenféle kötekedés nélkül)?
2020. febr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Találkozz, beszélj vele személyesen és megtudod
2020. febr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Classic physiquebe ne röhögtes ird be a googleba mr olympia classic physique és nézd meg az ottani versenyzőket meg béla top formáját ég és föld a kettő, molnár péterhez meg ne hasonlísd mert petinek megint sokkal jobb a genetikája
2020. febr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"

Találkozz, beszélj vele személyesen és megtudod

"


Ezt kifejthetted volna egy kommentben is, hogy mégis miért olyan, amilyennek állítod.

2020. febr. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azért mert még 2012-ben nem volt esély magyarországon ifbb profi kártya szerzésére.

A mostani rendszerben 2012es formájával megcsípte volna a profi kártyát szerintem.

2020. ápr. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!