Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kathi Béla hogy-hogy nem lett...

Kathi Béla hogy-hogy nem lett sosem IFBB pro?

Figyelt kérdés
Genetikája nem rossz, méretre lehet kicsi, de Classic Physiquebe beférne szerintem (vagy nem tudom). Kitartása, motivációja megvan stb. Kezdő testépítő “fan” vagyok, lehet van erre valami közismert magyarázat, amit csak nem ismerek. Elnézve pl. Tóth Danit aki IFBB pro, Kathi Béla csúcs korában nem volt sokkal rosszabb (talán formára, genetikára még jobb is). Király László sem annyival jobb szerintem. Meg ha ilyen Bereczki meg Molnár Peti esélyes a profi kártyára, akkor Bélának is lett volna esélye (meg Bohos Kornélra is kíváncsi lennék). Azért Béla fénykorában nem nézett ki rosszul (~2007-2012kb)

2020. febr. 25. 21:55
1 2
 11/12 anonim válasza:
Tudom le hülyéztek most de régebben egy bbtv adásban lehetett látni tóth danit mielött be vastagodott volna a dereka... te atya úristen úgy nézett ki mint egy szobor baszki szerintem top 5 minden idők legjobb magyar testepitői között ott van a bátyja bélaról pedig nyílt titok hogy kérdés nélkül mindent magába nyom no meg verseny után egyből egy szar kaja nem profi ellenben molnar petit aki az isten kb
2022. ápr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Elozo valaszolo vagyok kathi bela hogy lehetne physiquebe amikor verseny sulya 110 volt? Toth dani sokkal jobb volt es okosabb is bereczki az eletebe nem fogja megszerezni a profi kartyat es bohos se lett ra kepes es 2012 ben siman lehettel profi csak nem egy kathi belaeknak toth dani kb 2008 ban ifbb pro
2022. máj. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!