Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Eleg majd csak kesobb szalkasi...

Eleg majd csak kesobb szalkasitani?

Figyelt kérdés
2 honapja kezdtem el de mar ugy kezdtem neki focit abbahagyva 1 ev alatt jott ram par kg ami szinte mind a pocakomra ment (nem kell itt sorhasra gondolni) lett egy kis hasam ami zavar de alapjaba nem vagyok egy vastag gyerek eleg vezna vagyok szoval szalkasitani vagy fogyni mar nagyon nem tudnek mirol..fejlodok etrendem is rendben van erosodtem hiztam de a hasam zavar 175 cm vagyok 71-72 kg jelen pillanat jott fel 2 honap alatt 2-3 kg felszeretnek menni olyan 80 kg korul le es csak azutan szalkasitani de eleg zavaro ha mondjak hogy nezd mar milyen hasa van pedig fejlodtem igaz nem sokat de en latom es erzem magamon

2020. febr. 26. 19:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Olvasgatok meg vidiket is nezek hogy akin van egy kis zsir es ugykezdd neki az mar szalkasitson le de ha egyszerien csak ha a hasamon van zsir akkor miertelme lenne szoval szerintetek?
2020. febr. 26. 19:31
 2/7 anonim ***** válasza:
Diétázás, nem szálkásitás
2020. febr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mire az a zsirfóbia.Már nem először futok bele,hogy ilyen 180 cm/ 70 néhány kg körül azon aggódik,hogy szálkásítson.


Mi van ???Jön a nyár és baj lesz,ha nincsenek kockák a testeden? És ha hasad van?Akkor mi van?

Inkább legyen egy kis hasad,minthogy úgy nézz ki,mint egy füvező rockstár, a hasán a kockáival,és pálcika végtagjaival.


Jolvan ,csak poén volt,nem kell mellre szívni.:)

Nem kell pötchölni szálkásításokkal.Edz keményen és csinálj egy tömegnövelő étrendet.

A caloriákat tardsd számon,és állítsd be.

Zsirt fogsz égetni az edzéssel.Lehet,hogy nem olyan gyorsan,mintha vegetálnál,azaz "szálkásítanál",de fogsz.És erősödni is fogsz.Eléred azt a kg ot,amire vágytál,és egy kicsit többet.És utána visszaveszed a szénhidrátokat+megnöveled a fehérjét+ugyanúgy tolod az edzést.És akkor meglátod mire jutottál.

Kb nagyvonalakban ,és a teljesség igénye nélkül én ezt tenném.

2020. febr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszonom
2020. febr. 26. 21:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tömegelés úgy működik, hogy adott a vézna, súlytalan gyerek, akinek van már pocakja, és ha 20 kilót erősödik, akkor is lesz pocakja, abszolút értelemben jóval nagyobb is. Na de a testéhez, vállához, deltájához, combjához, csípőjéhez, karjához stb. viszonyítva ugyanakkora marad az a pocak, nem lesz nagyobb! Viszont végre emberformája van, nem valami kapanyél az egész ember! Meg aztán másképp mutat a pocak egy húsz centivel vállasabb, bivalyerős emberen, szoktam mondani "jobban megengedheti" magának, és még mindig szálkásíthat majd, ha nincs jobb dolga...
2020. febr. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi
2020. febr. 27. 07:08
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az 5-ösnél az igazság!

169 cm-vel voltam 68 kg, nekem is volt kis pocak, meg vékonyka végtagok, csapott váll, stb.

Most vagyok 74-5 kg, pocak maradt ugyanakkora, de senki nem foglalkozik azóta azzal. :)

2020. febr. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!