Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek van értelme...

Szerintetek van értelme szálkásítani?

Figyelt kérdés
Jelenleg 15 testzsír körül vagyok, nem mondom hogy nem érzem így jól magam de jobb lenne 10-12körül lenni, és ha most elkezdem a diétátat az legalább lenne 2hónap. Most döntögetem az új PR-aim, és ha most elkezdek diétázni akkor 2-3hónapig gyenge leszek úgymond a mostani erőviszonyhoz képest.
2020. febr. 23. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudod mit akarsz?

Akkor mi hogy tudjuk?

Hány kiló vagy?

2020. febr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
84,178cm
2020. febr. 23. 16:42
 3/5 A kérdező kommentje:
Épp azért kérdezem hogy ti mit csinálnátok, mert nem tudom :D
2020. febr. 23. 16:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát igazából.


PR semmit sem jelent hacsak nem vagy elit szinten a 15% alatti testzsír meg szintén nem jelent sokat hacsak nem vagy valamilyen influencer vagy nem akart egy fényképsorozatot készíteni az legjobb alakodról.


Pólóban kisebb leszel. Nyáron esetleg sokat tudod “mutogatni” a tested, de az meg enyhén erőltetett.


Mindegy én inkább nyárra jobb formába tenném magam, mint hogy kitudjak rakni egy instastoryt hogy “220-at húztam fel 200 helyett”.

2020. febr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én mit csináltam?

Őszintén szólva nem vagyok az a nyári ,szezon típus.

Mármint nem igazábol izgat,hogy most strandra meg kell bármit is mutatnom.

Én mindvégig tartottam egy nem túlzott szálkás formát.

A hasam kb csak akkor látszik,ha megfeszítem,és akkor is inkább a felső része.:) Biztos van rajtam vagy 15-18%

178/102 kg vagyok jelenleg.

Amugy gyorsan égetek zsirt.Nagyjábol 1 hónap alatt 3-4kg le tudok pucolni.És akkor még azt mondom,hogy nem tettem meg max mindent,és nem voltam rajta 100%ban a témán.

Nézd,ha jol érzed magad a bőrödben,és nem frusztrál,hogy bármit is produkálnod muszáj,akkor én a helyedben nyomnám inkább az edzéseket,ha már annyira jó passzban,és benne lennék.

2020. febr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!