Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miben befolyásolta a kreatin...

Miben befolyásolta a kreatin kúra a fejlődésémet?

Figyelt kérdés

Elkezdtem kreatint szedni. 18 éves vagyok. 2 eve edzek, 80kg vagyok. Megfelelő étrendem van. A tomegeles a cél továbbra is. Szedtem 4 napig reggel este 5 grammot. De aztán abbahagytam mert fájt tőle a hasam és utoljára mindent kihanytam tole. Nyilván lehet hogy nem ezért, viszont a lényeg az hogy abbahagytam. Ez nagyon negatív a testemre nézve Hogy szedtem 4 napig aztán így hirtelen leálltam?

Egyébként kreatinnal sokkal jobban lehet fejlődni vagy különösebben nem sokat ér? Köszönöm az értelmes, hasznos válaszokat

Szép napokat!



2020. febr. 28. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

"Creatine can cause stomach pain, nausea, diarrhea, and muscle cramping. Creatine causes muscles to draw water from the rest of your body."


"Many people who use creatine gain weight. This is because creatine causes the muscles to hold water, not because it actually builds muscle."


~ Google

2020. febr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

4 nappal kb semmit nem számít. Az is hetekbe kerülne, hogy ekkora dózis mellett a célzott hatás megmutatkozzon.


És hogy mennyit hoz? Az étrendkiegésítők eleve arra valók, hogy finomhangolják a meglévő étrendedet. Kreatinnál egy kicsit tudnál emelni az edzéseid intenzitásán és egy kicsit hamarabb éred el vele, amit amúgy is elérnél. 18 évesen, ha nem készülsz versenyre, téged nem szorít az idő.

2020. febr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amit néhány nap kreatin bevitellel el tudtál érni, hogy már épp észrevehető, hogy kicsivel gyorsabban regenerálódsz ismétlődő periodikus erőkifejtések közben. Vagyis már van ennyi idő alatt jatása, és kb kettő hét alaat ki is megy ez a hatás.


Egyébként az okozhatta a gondot nálad, hogy egyszerre vettél be nagyobb adagot én nem elosztva 3-4 alkalomra naponra. Egyben okozhat bélrendszeri gondot, de kisebb részekben fogyasztva ez nem jelentkezik.

2020. febr. 29. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!