Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A gyúrástól és a kalóriamegvon...

A gyúrástól és a kalóriamegvonástól maradtam ilyen alacsony?

Figyelt kérdés
14 éves korom óta edzek nagy súlyokkal és diétázgatok. Eleinte még olyan hibákat is elkövettem, hogy alíg ettem valamit úgy szálkásítottam. Most vagyok 21 éves és 175centi.

#Törpeköcsögselejt
2020. márc. 4. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

azért a 175cm nem olyan hihetetlen alacsony


valószínűleg nem

2020. márc. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ahogy elnézem átlag női magasságmostanában a 175 centi. :D
2020. márc. 4. 09:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy én elnézem az átlag női magasság 160-165cm.


Ha durván diétáztál az lehetett hatással a növekedésedre, de a nagy súlyokkal edzés csak akkor ha sokszor volt komolyabb sérülésed, például törések, repedések acsontok növekedési zónáinak közelében.


De a 175centi az átlag férfi magasság közelében van. Ha a közeli vérszerinti rokonaid (testvérek, szülők, nagyszülők, szülők testvérei, esetleg unokatestvérek) lényegesen magasabbak nálad, akkor lehet rá gyanakodni, hogy valami nem úgy zajlott a növekedésed körül, mint kellett volna.


Ha viszont szimplán nem vagy olyan magas, mint amilyen lenni szeretnél, hibáztasd a génjeidet.

2020. márc. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az a keresési téma :DDDDDDD


Amúgy szerintem is tök átlag a 175-180 környéke. Én a 170-et súrolom alulról, de nem érzem, hogy annyira rohadtul kisebb lennék bármilyen társaságban. Izomban meg sokkal durvábban néz ki ekkora magassággal már egy közepes tömeg is.

2020. márc. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindig zavart a magassagom, de a napokban letorpeztem Schobert Norbit, es rakerestem milyen magas. 174 centi, akkor, mint en,en is olyan selejt vagyok masok szemeben. Majdnem elsirtam magam.
2020. márc. 4. 13:15
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sorbert norbert magassaganal valamit nagyon elirtak akkor. Maximum 170 cebti az urge.
2020. márc. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kérdésedre a választ a keresőtémádban megadtad magadnak
2020. márc. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
175 cm nem annyira alacsony. Apukám 170 cm.😁
2020. márc. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!