Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen testet lehet elérni?

Tappancs999 kérdése:

Milyen testet lehet elérni?

Figyelt kérdés

Hogyha nem szedek semmi tápkiegészitöt, és egyszerűen csak megprobálok minden nap minnél többet enni, de nem számitom ki mennyit eszek de probálok minnél többet napi 4x (pl: reggel 3 tojás avocado és kenyér)

Ektomorf-mezomorf keverék vagyok. 4 honapja edzem 35 karbol lett 39. A felsőtestem rövid, visszont a lábam hosszú ezért tűnik sokszor ugy mintha nem lábaznék , úgy hogy heti 2x lábazok mostantól. Ha csak simán eszek es edzek milyen fizikumot lehet elérni? 180cm vagyok 70kg (lábakra kell izmot pakoljak) Tehát fejlődnék ha nem ennék napi 2gram/tskg fehérjét? Csak 1.5/ 1.3 kb?



2020. márc. 5. 10:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Pl: 80kg feltudok menni? Ugy zsírosan:))
2020. márc. 5. 10:50
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért ne tudnál? Zabálni kell és edzeni, persze ez nem azt jelenti hogy csak chipset és kólát tömjük befele egész nap. :D
2020. márc. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A cola..az fincsi :)) de amugy nem chipsezek
2020. márc. 5. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!