Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ismeritek Debrecenben a The...

Kecsusszi kérdése:

Ismeritek Debrecenben a The Gym-nevű helyet? Vélemény?

Figyelt kérdés

#Debrecen #Thegym
2020. márc. 9. 07:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Angliában ismerem csak, ott tetszett
2020. márc. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Igen, a Doberdó buszvégen nyílt nemrég. Eddig kétszer voltam ott, és bár előtte nem igazán fordultam meg sok edzőteremben, nekem nagyon pozitív tapasztalatom volt vele. Amellett, hogy szerintem nagyon kedvező az ára, az öltözők tiszták, modernek, a gépekkel való felszeretség is remek. Ha jól tudom a gépeket még most is bővítik, bár szerintem így is rengeteg van. Az edzőterem 3 emeletes, a felső szinten van a "kardió" rész, középen inkább a gépek, lent pedig súlyok, fekvenyomópad stb.. így általában egyik szinten sincsenek "túl sokan", eloszlik a társaság. Az emberek jófejek, senki nem nézi meg a másikat, egy-két edzőt is láttam már akik nagyon segítőkészek voltak, illetve a tulaj is jófej!

Szerintem mindenképp próbáld ki, főleg ha a közelében laksz!

2020. márc. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen a közelben lakom
2020. márc. 11. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!