Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti mennyi élelmiszerrel...

Ti mennyi élelmiszerrel készültök a közelgő apokalipszisre? (komoly testépítők válaszát várom)

Figyelt kérdés

Én vásároltam 25 kg bélszínt, 25 kg hátszínt, 25 kg lazacot, 25 kg csirkemellet.


Van még kb. 50 kg tészta, rizs, zabpehely es 5-6 vödör Scitec Whey Isolate.


Tulajdonképpen egy falut eltudnék látni élelemmel.


2020. márc. 13. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Wc papír, meg propi legyen, a többi lényegtelen.
2020. márc. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább egy kis tren+blendon
2020. márc. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

:D

annyira mókásak vagytok fijjjúúúk!

2020. márc. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor már csak a címed kell.

És ha kifogy a kajám akkor atugrom es elveszem a tiéd 😁

2020. márc. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam van tű, fecskendő, fertőtlenítő, csak a koxot hozzátok😂
2020. márc. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Én is felkészültem, semmi nem akadályozhatja a fejlődésem. Hűtő/ fagyasztó tele van minőségi húsokkal,zöldségekkel ~100kg mennyiségben. Ugyanennyi mennyiség van kamrában a családnak is, ami szemét kajához alapanyag az átlagember számára, a már említett liszt, cukor, tészta stb. Vettem 4 hektár földet, amin rizsát fogok termeszteni. Szintén 4-4 hektáron lesz csirke/marha tenyészet. A két föld mellett lesz még egy mesterséges tó is, ahol a legminőségibb halak fognak helyet kapni. Ezáltal folyamatos lesz az utánpótlása a felhalmozott javaknak.

Mindemellett, megérkezett a rendelt 500kg-nyi súly, és még 200kg van úton, kézisúlyzók formájában. Honapra kész lesz a saját szájam íze szerint megálmodott erőkeret és guggoló állvány is. Ezeket persze csak én fogom használni. Családtagoknak fizetni kell majd a használatért, másnak tiltva van. Fő a higénia.

És persze a szükségletek is fontosak, így kiadtam a tulajdonomban lévő lakásokat albérletbe minőségi, orvosi vizsgálatokon átesett prostituáltaknak. Így a most kezdett, heti 4gramm tesztós, 20iu, növekedésis kúrám alatt is biztosítva lesz az a fajta kényeztetés, ami egy árja-testépítő úrnak alap lenne.

2020. márc. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!