Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok ha valaki a...

Mit gondoltok ha valaki a tesztoszteron pozitív hatásai miatt veszti el a naturalsagat?

Figyelt kérdés
Fiatalon, pl 20 évesen valaki, 2 3 év edzésmulttal elkezd egy gyengébb szteroid kúrát, pl testo propot, mondjuk 10 12 hétig, annak tudatában, hogy még sok van a natural teljesítményében, de szeretne kielvezni, hogy erősebb, férfiasabb, kanosabb a plusz tesztotol etc.. Mit gondoltok? Tudom hogy mindenki beszélne róla le, de szerintem inkább ez mint hogy igyon az ember meg drogozzon. Normális levezetessel szerinten a gyno veszélye is nagyon minimális.

2020. márc. 13. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

a gyno nem a normális levezetéstől függ, csak szólok

amúgy meg: szerintem nem jó ötlet, én nem tenném, de azon a véleményen vagyok, hogy mindenkinek szíve joga, hogy mit rak a saját testébe.

2020. márc. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mitol fugg a gyno?
2020. márc. 13. 17:33
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Aki eljut addig hogy márpedig szurizni fog, addig már rég túlvan pár szemes meta, stana kúrán. A szuris jobb sokkal, én támogatom az ötleted báttya, sokat fog dobni de a tesztóból ne propit tolj az egy 0
2020. márc. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyomjad tess!
2020. márc. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag egy orosz rulett,mert ha egy kúra jó, második, sokadik jó, de lehet egyszer beüt és akkor egy életre megbánod hogy az egó miatt egy emberi roncs lettél. Mondom ezt úgy hogy túl vagyok egy pár kúrán és még élek
2020. márc. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért lenne a propi 0?😂 Legjobb teszto (leghamarabb ezt érzed és ezt is érzed a legjobban, legnagyobb libidó növekedés ettől lesz.. 400mg propitól sokkal jobb libidó növekedés volt, mint 850 sustanontól lol, annyi h minden másnap szúrni kell és sok ml kell ezért nem annyira pénztárca barát.. De kit érdekel?)

Én 24 évesen kezdtem, simán jó a 20 év annyi h nem szabad elszállni az adagokkal. Elsőnek kis propi elég nyomod 2 hónapig utána pihi majd max kicsit növeled a mennyiséget majd pihi aztán kövinek kis stanát mondjuk hozzádobsz stbstb. Ez csak egy példa de kb igy kellene, hogy nem egyből eldurrantasz mindent. Sok mindentől függ,de testalkattól a legföbbképpen.

2020. márc. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyno az tényleg hajlam kérdése, mindent betartottam és mégis lett, de így se bántam meg.
2020. márc. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem egy idióta barom vagy, ha elkezdessz szteroidozni. Ezek a szerek nem tesznek jót a szervezetnek. Nincs olyan, hogy "jól levezetett kúra", ez lényegében semmivel sem kisebb kockázat, mintha elkezdenél kokózni.
2020. márc. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
persze hogy hülyeséget csinál, de az ő teste, had b.ssza el ha akarja
2020. márc. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!