Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek a Pumped...

Mi a véleményetek a Pumped Gabóval folytatott vitánkról?

Figyelt kérdés

Több megnyilvánulását is láttam már, ahol habzó szájjal állítja magáról, hogy naturál, de még perelni is akarja azt, aki azt mondja róla, hogy valaha is cuccozott.

Véleményem szerint nem naturál, és felfoghatatlan számomra, hogy emberek hogyan képesek ilyen pofátlan módon hazudni és ilyen színészi alakítással előadni azt.

Tegnap olvastam a kommentjeit a videója alatt, és láttam, hogy mennyi naív ember van, aki hisz neki, és példakép a szamükben. Gondoltam, nekik leírok néhány gondolatot Gabó videója alá, hátha megvilágosodik legalább 1 ember.

Itt a komment:

[link]


Gabónak erre ez volt a rekciója:


[link]


Leírom, hogy nekem mi jött le az ő kommentjéből:


Továbbra is határozottan állítja, hogy ő soha életében nem cuccozott, és én azért nem hiszem ezt el róla, mert egy gyenge genetikájú valaki vagyok, akinek könnyebb úgy bedolgoznia a sikertelenségét, ha róla nem hiszi el, hogy naturál. Majd ilyen buta embereket/rajongóit szédítő közhellyel leírja nekem azt is, ha nem állítom át az "emlétem" és nem kezde

ek el hinni, akkor sosem leszek eredményes, és ő is annak tudhatja be a sikerét, hogy elhiszi, és ezáltal a teste ezt követi, és megvalósul. 😂


Ezután sem mentem bele személyeskedésbe, észérvekkel jöttem továbbra is, és nem hoztam fel mondjuk azt sem, hogy a volt nője, miután összekaptak, elmondta a nyílvánosság előtt, hogy Gabo kúrája után nem volt szexuális életük sem. 😂



[link]


[link]



Ez a kifakadás nem konrétan Gabóról szól, hanem az olyan emberekről, mint amilyen ő,akik egyre többen vannak, és amellett, hogy lejáratják a testépítést, sok emberre, de főleg gyerekre, káros hatással vannak.



2020. márc. 15. 15:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt is mondta magáról hogy hetero, nem?
2020. márc. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Mélyen érint a téma gyerekkorom óta az életem része.

Mint írtam nem konkrétan Gabóról szól

hanem az egyre növekvő fitness ipar mocskáról.

2020. márc. 15. 18:56
 13/19 qkker1 ***** válasza:
Mikor kezdték felkapni, akkor még ez a hülye dicsekedett vele, hogy koxol, mint a példaképe, akik abba dögöle bele!
2020. márc. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
80%
Azért nagyon beteg, hogy trash celebbel állsz le vitatkozni, ha komoly sportember lennél, nem tennél ilyet.
2020. márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is írtam kommentet neked...itt is azt tudom javasolni hogy engedd el a témát Pumped Gabó követői 15-16 éves hiszékeny emberek.

Az meg hogy koxol nem nagy dolog.Az se hogy naturalnak hazudja magát...kismillió ilyen youtuber van.

2020. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Tök fölösleges vitákba belemenned bárkivel is, mert aki hülye az általában az is marad. A testépítés világában két fajta testépítő van: aki szed valamit és aki nem. Aki szed valamit, abból is két fajta van. Aki letagadja mert milyen jól hangzik, ha elmondhatja magáról, hogy becsületesen érte el az eredményét, és a sírig kitart a hazugsága mellett. És van az, aki bár beismeri, de szerinte ez teljesen rendben van, és így is büszke magára. Ahova én járok edzeni ott is van pár koxos barom, aki edzésről-edzésre, hétről-hétre látványosan egyre nagyobb és nagyobb, ami elég bosszantó, amikor látom, hogy ő izomban és erőben is 1 hónap alatt többet fejlődik mint én mondjuk fél év alatt. És azt is úgy, hogy csak lejár edzegetni, amikor épp kedve van. A teremben már amikor kedve tartja lenézni, akkor meg úgy járkálnak, mint a császárok. Hát elég dühítő, de az ilyen hülyékkel nem lehet mit tenni. Ezek nem változnak. Nem érdemes ilyenekkel foglalkozni! Minden sportág tele van velük az amatőrtől a profi szintig.
2020. márc. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
50%

# 16 Azért vannak jófej koxosok akiket nem zavar a téma lehet velük nyíltan normálisan dumálni erről.

Akár segítenek is informálódni ha olyan viszonyba kerülsz velük.

Persze ismeretlenül senki nem fog nyíltan beszélni erről és random emberrel a terem közepén edzés közben.

2020. márc. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
#16-os vagyok. Persze! Tisztelet a kivételnek, aki normális! De az eredményeire szerintem akkor sem lehet büszke. Épp nemrég olvastam egy cikket egy külföldi oldalon, amiben egy vizsgálatról számoltak be, hogy a testépítésben használatos szereknek milyen hatásai vannak. A szer nevére már nem emlékszem, de a kísérlet alatt, akik szedték a szert edzés mellé, azok 7x annyi izmot építettek fel ugyanannyi idő alatt, mint a naturálok. Sőt, az a csoport, akik csak szimplán szedték a szert, de nem edzettek, még azoknál is 2x annyi izmnövekedést mértek edzés nélkül is, mint azok, akik becsületesen keményen edzettek. Most komolyan, nem is értem, hogy ilyen hatás mellett, még is, hogy lehet ilyen módon elért eredményre büszke lenni.
2020. márc. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

# 18 Engem nem zavarnak a koxosok.

Emberi tulajdonságokat veszem figyelembe.

Általában az se zavar kifejezettebben ha letagadja hogy koxol.Gyakorlott szem általában úgyis észre veszi.Főleg ha vállba adja az injekciót :DDDDDDDD

Felesleges ezen kattogni.

Amúgy meg kúra után úgyis visszaesik mindenki...akiknek előtte 0 natural edzésmúltjuk volt azok még jobban.

2020. márc. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!