Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A tömegnövelő jó választás lenne?

A tömegnövelő jó választás lenne?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, 69-70 kg. Kb2-3 hónapja kezdtem el edzeni, otthon felépített konditeremben. Táplálékkiegészítők közül csak fehérjeport használok. A helyzet az, hogy habár a hasamon van zsír,meg egy minimális felesleg is van rajtam amúgy is amit próbálok ledolgozni, szeretném ha nagyobb lennék. A kérdésem pedig az, hogy jó ötlet e így tömegnövelőt használni?

2020. márc. 26. 23:53
 1/10 A kérdező kommentje:
Kicsit bután fogalmaztam.A tömegnövelő etrendrol beszélek, nem csak a tömegnovelo táp.kiegrol.
2020. márc. 26. 23:59
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jó ötlet, elég vékony lehetsz 10 kg-t simán felszedhetnél bár attól függ hány cm vagy
2020. márc. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
176 cm körül, nem vagyok olyan vékony, és mivel zsír van a hasamon nem lenne rossz? Mert dolgozok rajta amúgyis hogy kockás legyen
2020. márc. 27. 19:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Jobban megtudnám ítélni hogyha küldenél egy képet(privátban is lehet) a testedről és szerintem ha nagydarab szerenél lenni akkor egy ideig felejtsd el a kocka hasat, tedd rendbe az étrendedet és nyomhatod a tömegnövelő edzéseket(súlyzós edzések főleg) azért ha nem is 10kg-t egy 5öt nyugodtan hízhatnál, de mondom kép alapján pontosabb tudnék lenni.
2020. márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Addig küldök tömegnövelőket amit én is használtam:

[link]

Illetve itt van étrend a te súlyodhoz:

[link]

2020. márc. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Van étrendem és követem a kalória bevtielem, és a makroim is, de lényegében szerinted még kéne tomegelni?
2020. márc. 27. 22:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Mondom hogy így látatlanba nem tudom megmondani, küldj képet de ha nem akarsz keress olyan képet amire kb hasonlítasz
2020. márc. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csekély felesleged lehet, inkább az is csak megnyúlt hasizom és normál zsírpárna. Ha növeled a "nagyfogyasztóidat", akkor be tudsz állni a célegyenesbe a macskaköves gyomor projektben. Amikor úgy látod, hogy rendben vagy izomzattal, csak tudna jobban látszani, beindíthatsz egy szálkásítós szakaszt, akár versenykészre is száríthatod magad, csak hogy lőhess egy retus nélküli szelfit... :) Szóval: jó ötlet, kell a sok izom, hogy legyen mi kontrollálja a kalóriáidat. Kell a puhult izmok és antagonistáik arányba feszesedőre edzése. Lehet, hogy fel kell írnod a naptárad tetejére: gyógytorna? Alkata válogatja. A tömegnövelő étrendtől ha hízol, akkor érzéssel visszaveszel valamennyit, és még jobban figyelsz, merre akar elszaladni.
2020. márc. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondod most inkább jobban tömegeljek?
2020. márc. 27. 23:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Igazából te mondod: "szeretném ha nagyobb lennék", innentől, mivel a legjobb ötlet, nincs is más, csak biztatni :)
2020. márc. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!