Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi lesz most a sok személyi...

Mi lesz most a sok személyi edzővel?

Figyelt kérdés
Gondolom a legtöbbnek nincsenek milliós tartalékaik, amilyen pénzszóró életet élnek. Hogy fognak megélni így, hogy most hónapokig bezárják a termeket?

2020. márc. 28. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Én ismerek olyan személy edzőt, aki házhoz megy. 😀
2020. márc. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Online adnak órákat sokan. Bár legtöbben ingyen.
2020. márc. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
én pl semmit nem csinálok szabadságra küldtem magam
2020. márc. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ugyanaz mint egy csomó mással aki jelenleg nem tudja a munkáját végezni

valahogy kibírja

2020. márc. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ok, de azért valljuk be, hogy egy fitness edző igényebb mint az átlag jóska, aki kihúzza addig krumplistésztán, meg csöves kajákon, egy fitnesses ezt nem engedheti meg magának, mivel lényegében a testéből él.
2020. márc. 28. 15:44
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
Sok meg is érdemli, legalább kisebb lesz az arc
2020. márc. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5

aki tényleg a testéből él, az megoldja hogy tudjon edzeni meg normálisan kajálni

az átlag kondis "személyi edző" fizikumát meg kb egy év natty ezdéssel le lehet hagyni, szóval ott nagyon nincs mit "megtartani"

amúgy nem csak az átlag józska került ki a munkából, bátyám pl jogász (ügyvéd), és ő is nagyjából egész nap otthon ül és filmezik.

2020. márc. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!