Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van olyan személyi edző...

Van olyan személyi edző képzés amit egy nyár alatt ellehet végezni?

Figyelt kérdés
Jártas vagyok benne, én is évek óta edzek (barátoknak is segítettem). Az egyetem előtt szeretném elvegezni ha van rá lehetőség, hogy egyetem alatt eltudjak benne helyezkedni. A válaszokat előre is köszönöm. Ha nem lehetséges akkor egyetem mellett ellehet végezni egy kurzust?
2020. ápr. 1. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Referencia? Versenyzői múlt?? Másképp hogy leszel hiteles edző? Hogy akarsz étrendet írni ha pl nem diétáztál még soha?
2020. ápr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Étrendben úgyszintén van ismeretem, én is ezek szerint érkezek. (a kurzus meg segíteni az ismereteim kiboviteseben) Edzoi mult/verseny nélkül, saját példa által isehet valaki hiteles, ezt értem arra, ha nem jár versenyekre valaki de olyan a tér e mintha járna.
2020. ápr. 2. 07:57
 3/5 A kérdező kommentje:
*teste(véletlenül küldtem el, nem néztem át a hibákat)
2020. ápr. 2. 07:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs. Ahhoz hogy szemelyi edzo legyel, eloszor el kell vegezned a csoportos fitness instruktori kepzest, ami fel ev. Ez elokovetelmenye a szemelyi edzo kepzesnek, ami ujabb fel ev. Referencia nem szukseges, sokkal fontosabb a kozossegi feluleteken valo megjelenes, reklam.

Iden osszel indul OKJ rendszerben az utolso szemelyi edzo kurzus, hogy utana hogyan valtozik a kepzes (megszunik az OKJ alapu kepzes), meg nem tudni.

Nezz szet a fitness akademia, iwi vagy a weider prof. weboldalan, nekik vannak a legnormalisabb edzo kepzeseik. Ott tobb infot talalsz.

2020. ápr. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, utolsó sokat segítettél:))
2020. ápr. 3. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!