Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ez a fehérje megéri?

Szerintetek ez a fehérje megéri?

Figyelt kérdés

4000 ft lenne 1 kg de néztem hogy van benne szója azt pedig nem szeretem , itt vannak az összetevők

[link] egyébként biotech usa termék . Szerintetek mi a véleményetek ?


2020. ápr. 5. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Power protein, ha jól gondolom.

Nem rossz termék, bár nem a legnépszerűbb. Én szedtem egy idően, elég szépen fejlődtem tőle. Végülis amit egy fehérjének tudni kell azt tudja, ár érték arányban sem rossz választás. Annyi hogy nincs belőle sok íz, de úgy se azért veszi az ember. Nyugtatlak, hogy nem szóját fogsz enni, hanem valami löttyöt inni. Az edzés nem a szeretem nem szeretemről szól. Ha azt csinálod mindíg ami kényelmes soha nem fogsz rendesen fejlődni. Ha pl bedurran rendesen az izmod, ott se szabad leállni, ha kellemetlen, feszül, picit fáj akkor még jó az amit csinálsz.

Amúgy a legtöbb fehérjében van szójafehérje.

2020. ápr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen power protein , a szojának meg az izével igazából semmi bajom inkább az hogy állítólag a szója növeli az ösztrogén szintett és ezért tartok tőle kicsit ,meghát alapból a szója nem a legjobb fehérje azt mondják
2020. ápr. 5. 13:21
 3/6 anonim ***** válasza:

A szójafehérje csak egy részét képezi.

De nézzél akkor valami tejsavót dupla áron, meg ott nagyobb az ízválaszték is.

2020. ápr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még átgondolom , köszi
2020. ápr. 5. 13:52
 5/6 A kérdező kommentje:
Itt vagy mellettem látod hogy edzek ?
2020. ápr. 5. 14:55
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké szia
2020. ápr. 5. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!