Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jeff Seid jobban néz ki mint...

Jeff Seid jobban néz ki mint bármelyik magyar testépítő?

Figyelt kérdés
Szerintem igen. És nem vagyok meleg amúgy ha ezt írnátok. Csak szerintem jobban néz ki mint bármelyik magyar testépítő.

2020. ápr. 12. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, vannak itt komoly fizikumu magyar testépítők is. Ez csak az én véleményem.
2020. ápr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Őt nem mondanám testépítőnek.
2020. ápr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sokan nem tartják testépítésnek amit ő képvisel de szerintem ha idehívunk egy nőt és megkérdezzük, hogy melyik pasi izgatóbb Jeff Seid vs Kathi Béla nemhinném, hogy Bélát mondanák. Plusz ő testépítő szemmel is jól néz ki szerintem. Esztétikailag. Most nem az a cél, hogy ki lenne első egy versenyen és ki második.
2020. ápr. 12. 23:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Jeff Seid kategóriájában a legjobb, legalábbis a szakma szerint, különben nem ért volna el annyi mindent. Magyarországon aki csak meg tudja közelíteni azt a profi szintet az Balogh Robin
2020. ápr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!