Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha lenne 2 millóm berendezni...

Ha lenne 2 millóm berendezni egy otthoni konditermet, hol lenne érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés
Nem kellenének gépek, csak egy erőkeret, allítható pad, kétkezes rúd, egykezes rúd és minimum 200 kiló tárcsa.

#Csövesbánatélet
2020. ápr. 15. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha minőségi cucc kell akkor rogue vagy gorillás termékeket vennék a helyedben.
2020. ápr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz 2 millió. Kb 3-400 ezerből simán kijön egy otthoni terem. Használtan veszel erőkeretet, fekpadot meg súlyokat.

Múltkor pl 80-ért láttam erőkeretet használtan.

2020. ápr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

200 kiló tárcsa különféle súlyokkal, kb 300 ezer. Az állítható pad erre kb 40.

Egy rövid egyenes illetve francia rúd 13-13, a hosszú az kb 20, a kicsi az 5-5 (kár sokkal drágábbat venni, mert egyedül használod majd így nem lesz agyonhasználni)

Az erőkeret pedig kb 200.


Szerintem 600-ból megvan, de nagyon el lehet szállni...

Én azt javaslom, hogy mazsolázd össze. Keretet én az insportline-tól vennék, az elég jó minőség és garit is adnak. Viszont elkérik az árát. Ugyanitt egy állítható pad náluk 160 kb ami használható. Én 40-ért vettem a neten már nem is tudom hol, de tökéletes.

Ugyanígy a tárcsákat is. Ha egyedül használod nem tud szétmenni... Szóval én kb csak az erőkeretre költenék komolyabban, mert a többi strapabíró.

2020. ápr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy komolyabb rúd, amivel lehet felhuzni, guggolni, fekvenyomni nagy súlyal biztonságosan, 80 körül kezdődik,egy komolyabb erőkeret 400 ezer és egy komolyabb pad is 100 fölött van. Ez már 600 ezer. :/
2020. ápr. 15. 23:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Komolyabb rúd 80? Még milyen súlyokat akarsz te megmozgatni? 200kg-hoz bármilyen mezei standard acélrúd jó.
2020. ápr. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Írták, hogy egyedül fogod használni. Egy konditerembe valóban megéri 80-100 rongyot költeni a rudakra, ahol néha órákat rajta felejtenek sok sok kilót, napi több órán keresztül használatban van, dobálják, stb. Viszont neked ezek nem szempontok. Az olcsóbb rúd is tökéletesen megteszi személyes használatra. Még csak elgörbülni sem fog. Nekem 9 éve vannak meg.
2020. ápr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, miért nem veszel használtan? Nem kell 400 ezer egy erőkeretért, Jófogàson kapsz 100 alatt.. Múltkor láttam 105 ezerért erőkeret és fekvenyomó pad. Ahhoz meg már csak egy rúd és súlyok kellenek
2020. ápr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!