Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudom nincs helyi zsírégetés,...

Tudom nincs helyi zsírégetés, de hogyan lehetne vékonyabb vádlim, ilyen lábra van esély? (kép) 19/f

Figyelt kérdés

Sajnos régen nem törődtem a testemmel és mindig erősebb volt a lábam,kondiban is terhelhetőbb,viszont nagyon elégedetlen vagyok emiatt...

Most körbemérve 40cm

Nadrágokban zavar,hogy nem vehetek fel olyat mint a saját korosztályom.Nekem ez a láb lenne a saját testemhez megfelelő amivel elégedett lennék.


[link]



2020. ápr. 16. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Pont ilyenre biztos nincs izmot és zsírt is le lehet adni amúgy. Viszont ha rám hallgatsz akkor ne akarj kevésbé izmos lábat. Örülj, hogy izmos.
2020. ápr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem izmos hanem zsiros,de kicsit mégis izmos most egy ilyesmire akarnam “lefogyasztani” vagy nem tudom hogy irjam...

Nem edzettem ra sosem..lehet ha edzek ra kissebb lenne?

2020. ápr. 17. 15:47
 3/3 anonim válasza:
Sok futás, ugráló kötél.
2020. ápr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!