Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Torma Valentin naturál vajon?...

Torma Valentin naturál vajon? Van rá esély?

Figyelt kérdés
[link]
2020. márc. 1. 08:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én rendszeresen nézem a videóit, követem, és egyik videójában azt mondta, azért nem ment versenyzőnek(hogy utána edzeni tudjon másokat), mert nem akart szteroidozni, úgy döntött naturál marad. Mivel számomra hiteles és rengeteg tudása van táplálkozás és edzés terén, tovàbbá több mint 10 éve eddz így ez alapján azt mondom hogy naturál. Ha nem ismerném a múltját, és úgy látnám ezt a képet akkor egyértelműen arra tippelnék hogy cuccozik. Viszont az én szememben ő egy nagyon nagyon őszinte és tisztességes srác, abszolút példakép. A genetikája szerintem elég jó, pl genetikailag hatalmas(magához viszonyítva) bicepszek, széles hát, mellizomzat, optimális eredési és tapadási pontok, viszonylag szálkás. Persze neki is vannak hiányosságai pl szűk vállöv, de ezt szépen tudta kompenzálni, vagy vádli. Azért szerintem az átlag halálosan boldog lenne egy ilyen generikától...

Naturál max lehet a forma, de ha szteroidokkal akarja valaki hozni ezt a formát, az 2-3 év alatt is el lehet.

2020. márc. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolod ismered bármennyire is, és amit előad a youtub-on, az a színtiszta valóság, de nem egészen. Neki ez megélhetés, és bár nem a legaljasabb módon veri át az embereket, de a saját érdekeit előtérbe fogja helyezni veled szemben, és nem fog veled minden esetben egyenes lenni.
2020. márc. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
dehogy az.
2020. márc. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Videóban meg nem olyan durva


[link]

2020. márc. 1. 10:30
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
nagyon szexi fiu..
2020. márc. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jó rájöttem, hogy nem natural, megnéztem az instagramját, 2015-ben még durvábban nézett ki, mint most
2020. márc. 1. 14:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Full koxos
2020. márc. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Teli van cuccal
2020. jún. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Koxol. Nem natutál.
2020. júl. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó biztosan tudod?
2020. júl. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!